• blackbully
    4.4k
    Sve me strah prvog iduceg gostovanja na Poljudu i njihove "osvete" nama. Od Dugopolja, drzanja u busevima, ulasku na stadion... #dispet
  • og1986
    2.9k
    Likovi dole si umislili da njih svi mrze i da Mamić iz sjene drže sve pore društva. Kao neka jebena teorija zavjere, ako se ptica posere na rivi mamić im je kriv. Šizofreničari svi izgubili dodir s realnošću, ne prihvaćaju kaj im se pred nosom događa.
  • Captain America
    14k
    Žalosno je da ne komentiramo predivnu koreografiju i odlično navijanje, te veliku pobjedu, nego se mi bavimo nebitnim novinarima ispravnih mozgovareziser

    Ispravnih? :lol:
  • reziser
    6.4k
    nemam naočale :nerd:
    Ispranih :cool:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    meni samo nije jasno kakve veze ima bjegunac od hrvatskog pravosuđa zdravko mamić sa tim što su se na autocesti kod desinca sukobili torcidaši i policija? :rofl:
  • reziser
    6.4k
    Likovi dole si umislili da njih svi mrzeog1986

    Ima stručni naziv za to, shizofrenija :snicker:
  • reziser
    6.4k
    Sve me strah prvog iduceg gostovanjablackbully

    Mene strah da će nastradat nedužni automobili sa zg tablicama
  • og1986
    2.9k
    To nastradavanje vozila se već provodilo, a ovo ljeto će biti još izraženije.
  • NitkoBitan
    12.3k
    meni samo nije jasno kakve veze ima bjegunac od hrvatskog pravosuđa zdravko mamić sa tim što su se na autocesti kod desinca sukobili torcidaši i policija? :rofl:db-izbjeglica

    Krenuli su i oni u "borbu" protiv Antolica i ekipe posto su ih poceli zajebavat za gostovanja na Maksimiru kao sto se boyse zajebava dobrih 10+ godina. Ocito pokusavaju doprijeti i do "nas" kako bi nas podsjetili da su ljudi koji njih jebu jebali nas u mozak sve ove godine, eto moje neko misljenje
  • og1986
    2.9k


    Da evo, njih jako briga za naše blagostanje kao kluba i navijača. aha....
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Oni sami sebe j...u u mozak, ovo je urnebesno.

    :lol:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Da evo, njih jako briga za naše blagostanje kao kluba i navijača. aha....og1986

    Boljitak hrvatskog nogometa njih zanima :lol:
  • NitkoBitan
    12.3k
    Da evo, njih jako briga za naše blagostanje kao kluba i navijača. aha....og1986

    Valjda zele da se Antolic skine njima s kicme i pocne nama baviti kao prvo :joke:, kao drugo logicno da zele sjebat sinergiju igraca i navijaca kako bi nas destabilizirali. Ne moze Antolic vodit "borbu" na dva fronta
  • Markelo
    2.5k
    Tovari se opet mobiliziraju na mržnji prema Dinamu. Ne znam čemu to sve opet
  • Škafiškafnjak
    15
    Tovari su sa svim ovim od neulaska na stadion do nereda postigli bas ono kaj su htjeli, umjesto da se priča o odlicnoj atmosferi u Zagrebu i Dinamu, prica se o njima... Šteta da to moraju na ovaj način, a ne kvalitetnim nogometom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.