• Fićo1986
    973
    Ovo je naša pobjeda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Svi skupa smo pobjedili!!!!!!!!! Dinamo Zagreb!!!!!!
  • marcio amoroso
    32.5k
    Inače heroji dana su dečki sa sjevera gore kaj su držali sa štapovima trasparnet da ga vjetar ne digne 90min plus nadoknada kapa dole.serbus

    Amen :clap:
  • Salva
    2.4k
    A već sutra kreće odbrojavanje do Šibenika. Popizdit ću.

    Laku noć Dinamovci…
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sve danas na nivou. Bit ce fajt za onih par stotina pojedinacnih karata za tovare za sjever dolje :smile:
  • blue heart 72
    1.4k
    Evo došel i ja doma sa tekme. Sutra bum pročital kaj se tu na zoni napisalo, kak i na raznim forumima. Evo neki moj dojam svega. Počet ću dsa najvažnijim, a to je predstava na terenu. Lege su popapane za predjelo, doslovno nisu imali nikakvih izgleda. Ne znam kaj su ova dva diletanti na klupi radila sa igračima, da su ih toliko ograničili. Nije da sam neki fan Čačića, ali mi pod njim u ove dvije tekme, imamo više odigranih akcija, nego u 10 tekmi njegovih prethodnika. Iako bum uskoro napunil 5 banki, ja jednostavno nemrem a da ne odem na tribinu sa navijačima. Ovo izdanje večeras, po meni totalna pozitiva uz nevjerojatno navijanje. Nemam riječi kojima bi to opisal. Moja tri frenda su bila na zapadu i sami kažu da se ne sjećaju u zadnjih nekoliko godina ovakvog navijanja. Napustil sam stadion stvarno i fizički i emocionalno ispražnjen, ali punog srca (a i želuca haha). Nadam se da se bu iskoristila odmah prva meč lopta idući vikend, a onda proslava protiv "južnjaka"
  • De Oliveira
    996
    Evo i ja se dovukao iz Zagreba. Siguran sam da ce svih nas 15000 koji smo bili veceras na Maksimiru pamtiti ovu utakmicu i atmosferu. Nesto fenomenalno. U Sibeniku smo opet realno kuci i ta plava utvrda na Jadranu je zasluzila uvod u proslavu naslova prvaka. Hvala igracima, BBB i ostalim navijacima na ovome veceras. NEMA VECEG KLUBA OD DINAMA!
  • NitkoBitan
    12.3k
    Sve je bilo top, od ulaza na kojem nisu maltrali sa usporedivanjem osobne i karte (inace po meni bespotrebno), "pretresa" koji je isao brzo i bio je "primjeren" (za razliku od nekih drugih tekmi u proslosti) pa do same tribine i ponude hrane i pica (nezz jel piva bila bezalkoholna al ak je onda je to - :lol: ). Ne znam imam li slabo pamcenje ali danas sam prvi puta cuo "Ajmo zapad" od 2016 otkad aktivno pratim sa sjevera :ok: (2020-2022 nesto rijede zbog cov potvrda). Na navijackoj razini je bilo top, ali uvijek moze bolje. Nadam se da ce protiv tovara pustat na sjever dolje i one sa kartama za sjever gore zeljne navijanja. Zelim dozivjet sjever dolje pun kao sipak bez ijedne praznine (kakvu uvijek gledamo na rubovima). Nakon Kranjce i danadnjeg izdanja ocekivanja su mi za jedini pravi derbi visoki postavljena; korteo sa Kvatrica, brutalna bakljada, koreografija... "jezgro" iznenadi me :smile:
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Koliko sam uspio prebrojati, na početku utakmice je bilo 26 navijača osijeka na južnoj tribini.

    Navijači dinama su zadnji koji nekome mogu docirati oko posjete... Al ovo je baš ispod svake mjere. Da ne može iz osijeka doći 100 ljudi i da u zagrebu ne skupe još 20 studoša/ljudi koji tu rade... U trenutku kad klub igra utakmicu za ostati u utrci za naslov prvaka...
  • Mr Anderson
    5.4k
    Fantastično, nemam kaj drugo reći. Prvenstveno navijanje. Atmosfera, BBB sjajni i glasom i vizualno. Čak se i zapad probudio i navijao. Možda i zato jer se prava piva točila. Ekipa je krenula malo u grču, vidjelo se to. Ali čim je pao prvi gol, oslobodili su se. Osijek potpuno razočarao. I dok su imali 11 igrača, ništa. Petković konačno pravi, šteta što nije zabio.
  • De Oliveira
    996
    Moze li netko napraviti GIF-ove Ceberkovih prekrsaja za kartone?
  • Ludovic IX
    5.5k
    nemaš što gledat.. prvi je zaslužio ne samo zato što ga je petković prošao pa je spriječio nešto, već je digao nogu jedno 30-40 sm odpoda i počkaljio petka po nogama..

    drugi je sto posto za žuti. nažalost drugi i neki suci mu nebi zbog te činjenice dali drugi ali je u skladu sa pravilima
  • Mali Zeus
    9.8k
    Prvo o samoj tekmi.
    Bilo je gadno prvih 20, 25 minuta u smislu da ih nismo mogli probiti i bojao sam se da je zabiju iz kontre, mi smo se malo mučili, ali imali 2, 3 prijetnje. Sve se otvorilo s pogotkom, pomogao je i crveni naravno, ali smo ih u drugom dijelu samljeli. Nisu mogli van 16 a naši su bili baš raspoloženi. Čisto uživanje i jedna od najboljih tekmi u ligi ove godine po meni, taman za pred kraj.
    Petković igrač utakmice, kakva lopta za prvi, kakva asistencija za drugi, općenito je igrao odlično. Trebalo mu je malo da se zagrije jer je u početku imao par loših poteza, ali posije je bila pjesma. To me kod njega i ljuti, ima talent, ima vic, ima neke ideje u igri koje nitko u tom i tom trenutku nema, al glava i glava. No neću o tome, jučer je jednostavno bio ključ naše pobjede. Mali Špikić isto jedan od najboljih, konstantno u pokretu, konstantno se nudio, prijetio i okrunio dobru tekmu golom. Svi ostali isto jako dobri, stoperski par siguran i miran, bekovi Ristovski standardno solidan, Bočkaj kad se potrudi vidi se da zna, ali sve nekako malo sporo. Ademi kapetan, lider i mozak momčadi, čovjek je sve, Mišić isto solidan, Ivanušec u formi nam je falio, jako jako falio.

    Što se tiče tribina, dugo nisam ovako nešto doživio, em sjever skoro dupkom pun em se navijalo da ti trnci prođu, baš je grmilo, kao da je europska tekma. Sinergija s momčadi na terenu potpuna i trebalo nam je svima ovo. I igračima i navijačima.
    Vjerujem da ćemo pobijediti u Šibeniku i da je to to, ne treba to olako shvatiti naravno, ali veliki smo faforiti, bez obzira što hajdukovci imaju računicu da će nam Računica pomrsiti račune. :D
  • Mr Anderson
    5.4k
    Nema sumnje da će se igrače Šibenika dodatno motivirati da se bacaju na glavu protiv nas i pokušaju nam uzeti bod. Ali bez obzira na to...mi smo Dinamo i moramo se tako postaviti tamo. Zabiti brzi gol i onda je to riješeno.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.