3.5k
    Andrić ono mora zabit, a Bočkaj je defenzivno truba, postavljanje užas, nama da dođe ekipa poput Šerifa njega bi zrendali cijelu tekmu
  • Ali
    2k
    Misic pokazao svoje kvalitete na 46:55 , je dobio loptu na dvadeset metara od gola umjesto ubacaja u 16m on odigra povratnu na Sutala i kraj poluvremena.

Andric dobio vrhunsi pas vanjskom u prostor, ide 1na1 sa mladim golmanom i usere se on i plasira po podu laganu loptu ravno u holmana a Emreli k'o zapeta puska na drugoj, ak vec neznas puknut u gol dodaj...
  • Krizy
    38.4k
    Bryane, nisi ni ti nešto bio u onih par utakmica :razz:
  • Bosna86
    11.6k
    Ako uvede Baturinu umjesto Tolica ili Petkovića, to je onda neka promjena.. S obzirom da neće, možemo se samo moliti Bogu da uđe neki krompir
  • Ali
    2k
    Ulazi Petko umjesto Andrica i zabija u prvih 5 minuta nastavka
  • Infinity
    15.4k
    15 udaraca, 4 u okvir. Vjerujem da je ovo statisticki mozda i najbolje prvo poluvrijeme u HNL-u ove sezone.

Nije sve perfektno, imala je Gorica jedno vrijeme posjed, ali igramo puno bolje nego ranije. Gol mora pasti. Vise ne napdamo kao pod Kopicem, sad stvaramo i prilike i jedna ce odsjesti u mrezi.