• Krizy
    37.9k
    Oršić, Špikić, Emreli 3:0
    Bulat 2 asistencije
  • Nino Bule
    11.7k
    Dovoljna kazna je sto je uopce u prvoj, ako jos i 10ku igra to je katastrofa
  • Captain America
    14.6k
    343 je ovo, ispunila mu se želja da igra s trojicom pozadi, a dobio je krila s ovom postavom.
  • Nousername
    626
    I jedno je i drugo samo sto ce Ristovski ici vise gore kao i Spika i Pero.Ja sam zadovoljan.Krenit cemo napadacki bez kalkulacija od prve minute.Zao mi je jedino sto ne igra Tola umjesto Petka jer mislim da je najbolje za navijace a i za njega da malo ohladi na klupi.
  • Navijač Dinama
    7.6k
    Sofa veli 4-2-3-1

    Al budemo vidjeli, samo da Šutalo i Franjić ne dobiju žuću, a Emrelia nadam se da će biti dobar.
  • jp23
    2.2k
    Lagano bi mogli početi organizirati Petković bingo.
    Hoće li danas borbeno na loptu i trčat za njom kad ide u aut ili će nakon prvog starta kojeg mu sudac ne dosudi, imat svoje klasično sporo ustajanje bez želje i onda bezvoljno kretanje tijekom tekme?
    Hoće li uvalit fintu i proći trojicu ili će fintom zajebat napad?
    Gol iz neke akcije, iz penala ili bez pogotka?

    Igra li desetku, napadača?

    Osobno bih volio barem da pokaže da mu je stalo i da je itekako svjestan užasne forme u kojoj je.
  • superhik
    10.5k
    I sam bi kao trener vjerojatno stavio Petkovića vjerujući da mu treba jedna dobra utakmica protiv slabijeg protivnika da se ponovno vrati i probudi.
    Ali isto tako, ako danas ništa ne napravi, išao bi mi na klupu trajno.
  • IstinaZaDinamo
    1.4k
    Trebalo je barem Sutala zbog kartona ostaviti na klupi jer Lauritsen sigurno moze odigrati njegovu rolu.

    Za Petkovica je ovo po meni biti ili ne biti, ako se ni danas ne pokaze onda ide klupa do daljnjega.
  • Praskaton
    1.9k
    Petkovic na ovoj poziciji je toliko lose rjesenje,Tola nakon dvije solidne utakmice opet nema mjesta.Andric kao da je zaboravljen nakon lakse ozlijede.Al ajde bar su Spikic Emreli i Bulat unutra.

    Rutinska pobjeda od 4:0 pred nadam se bar 3tis dinamovaca
  • serbus
    3.6k
    Jel postoji opcija da igramo bez Mišića?

    Monolog blaža o Šibeniku jedva čekam o stadionu samo nikak da ga pročita kad dinamo ne vodi već par kola nikog da uzme svojih 10min

    Dinamo Zagreb pobjedi ti za nas.. :up:

    Dobro ju je poklopio pero
  • jp23
    2.2k
    Bockaaaaj
  • Blue98
    723
    Bravo perooo
  • Majki2111
    2.7k
    Jel postoji opcija da igramo bez Mišića?serbus

    Zašto?
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Majki ima fetiš na naše najlošije pojedince
  • superhik
    10.5k
    Čini se da su Emreli i Petković zamijenili mjesta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.