• serbus
    3.6k
    Trebali smo mi iz gorice uzet litvance a ne belog, čabraju,špikića...
  • Fićo1986
    973
    upravo tako,pa daj drekni malo jbt na njih
  • reziser
    6.4k
    daj drekni malo jbt na njihFićo1986

    on je mrtvo puhalo
  • reziser
    6.4k
    jbt piplanje u 16 metara!, pa daj pucaj po golu!
  • Fanboy
    2.2k
    Najriskantniju sezonu unatrag 15-ak godina prepustiti Kopiću da ti spašava, i to netko zove dobrim potezom uprave ?!!!
    Ja ne mogu vjerovati...Dobro da nisu uzeli Rendulića
  • Fićo1986
    973
    Dečki se nažalost skupa s trenerom sjete u zadnjih 10 minuta da je u pitanju naslov prvaka Hrvatske.....
  • reziser
    6.4k
    jos 5,6 minuta nade, inače nam je prventvo jako ugrozeno...
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Trebali smo mi iz gorice uzet litvance a ne belog, čabraju,špikića...serbus

    Ma ne, vojnik kluba krznar, vječiti pomoćni trener je bio zaslužio svoju priliku.
  • cron1ck
    1.6k
    mislio sam da će im Gorica biti upozorenje i da se ne moraju vaditi zadnjih 10 minuta, ali očito da ništa nisu naučili
  • Ali
    1.9k
    Kad ste zadnji put vidjeli da upute igracima daju prvi trener, prvi pomocnik i drugi pomocnik ??? Kopic, Petrnac i Basic.

    To dovoljno govori kakav je glavni trener... posao pomocnika je da na.uho sapne prvom treneru , ali sa igracima na terenu komunicira uvijek samo jedan SEF !
  • reziser
    6.4k
    bem ti nevistica koja obrana
  • Fanboy
    2.2k
    Ako Kopić ne dobije otkaz te se ne uzme neko rješenje kao Bjelica 2018 koji je prodrmao momčad bojim se da nam slijedi jako loša završnica gdje bi mogli završiti iza Hajduka i Osijeka...
    Treba spasiti što se spasit da...
  • serbus
    3.6k
    I onda naš golman skine glavom, na neki način i pravda da nas loksa skine sami smo upali u jamu koju smo kopali
  • Ludovic IX
    5.5k
    Baš se vidi kak nam sekica pušta..

    Bez zajebancije, oni su danas bili žestoki baš kak se očekuje u nekom derbiju za razliku od nas
  • og1986
    2.9k
    Ako izgubimo od Osijeka, bliže će nam biti treće nego drugo mjesto
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.