• Eduardo
    17.5k
    Pa sumnjam da osjeća da bi trebao podnijeti ostavku jer vjerovatno on to gleda malo drugačijim očima od nas navijača. Kakva god bila igra čovjek je do prije 3 dana imao 7 uzastopnih pobjeda u 8 utakmica koje je vodio kao trener Dinama.

    Gledajući iz te perspektive nema smisla pričati o ostavci i samopoštovanju nakon što je ipak očekivano poražen od Seville i recimo da mu jedino ovu Lokomotivu možemo pisati kao jedini pravi kiks.

    Za takve stvari trebat će proći još neko vrijeme i još nekoliko negativnih rezultata.
  • Logistika
    1.1k
    Da upalim football manager,i da u vezi imam Mišića i Gojaka bio bi opasno zabrinut. I Ademi fizički jednostavno ne može više box to box igrati. Nakon one tekme sa Rijekom sam poletio u glavi,danas mi se čini da nam treba 5 pozicija nije pokriveno.
  • Jurki
    8.7k
    Ja se kuzim u treniranje ko Marica u krivi k.. ali da mi momcad ovako igra, bez zelje volje motiva..ok kiksevi su normalna stvar ali moras krv pišat na terenu..i da smo izgubili danas al da smo igrali nogomet.. nebi rekao ni slova
  • Dinamosaur
    958
    Ovo sa 7 od 8 baš i nije neki zalog za optimizam kad pogledaš kakva je trenutna igra i trend. Očigledno padamo. To mi je izgovor kao npr-"imamo svaki put 70% posjed lopte, pa kaj bi htjeli 90%?" Fučkaš i to ako nema povoljnog rezultata.Izvukli smo se protiv Gorice a dns igra slična a izvukli bod (na sreću).

    Zbog zadnjih desetak minuta danas, a protiv Gorice zadnjih dvadesetak-vidi se da možemo gristi i ići po pobjedu,da smo kvalitetniji samo ovisi o našem pristupu od početka. I zato mislim da je to Kopićev minus
  • Logistika
    1.1k
    Po meni nekako,trener,mora uvijek biti karakterno i autoritativno iznad najboljeg igrača...Kopić to Oršiću ne može biti. Jer Oršić već sad ima nogometno znanje veće od Kopića...Oršić.bi danas kao trener mogao imati rezultate koje Kopić ima. Ne vidim domaće ima na klupi osim Bišćana kojeg svi respektiraju. Njemu cini mi se pripremaju reprezentaciju nakon Dalića,ne izgleda mi realno da dođe. A netko izvana...dali bi to moglo s obzirom na kompleksnost Dinama.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Pljuvalo se već po Kopiću zbog ovakve igre, onda se pričalo kako pobjeđujemo pa nema veze kako igramo, onda zabijemo gol Gorici u 90. pa se opet sve malo odgodilo... Kopić nije trener za Dinamo nego za Slaven Belupo, a određeni igrači isto mogu samo tamo igrati. Možemo se jedino zahvaliti našoj fantastičnoj upravi na ovim igračima koje smo (pre)platili, a nisu razina Dinama i na držanju dva potrčka na klupi koji su tu samo zato jer nemaju autoritet. Osijek i Hajduk su sad sigurno namirisali krv i sigurno nas se ne boje, a nažalost ne mogu reći isto za naše anemične vedete.
  • xyz
    840
    Kopić je naznalica, Krznar je neznalica, Jovičević je neznalica. Jel vi stvarno mislite da se ovakvi likovi slučajno postavljaju za trenera? Demontaža kluba se radi...
  • Jurki
    8.7k
    Demontaža kluba se radi...xyz

    Nebi bas rekel da je demontaza nego cisto neznanje uprave. Trener mora biti u klubu najvaznija i najplacenija osoba. Kakvi igraci? Jebiga moraju se preplatiti igraci pa se na treneru špara. Put u propast
  • Captain America
    13.8k
    Ja ne mogu shvatit mentalni sklop ekipe koja je dovela ovoga na klupu. Mi ako popušimo naslov, popušit ćemo i 20 milijuna od Europe. A ako ostanemo na ovakvih 11 (što bi se lako moglo dogodit ako ostanemo bez minimalno EL): Nevistić, Moharrami, Lauritsen, Dilaver, Bočkaj, Ademi, Bulat, Tolić, Špikić, Menalo, Andrić/Kulenović Bolje izlit sulfatnu kiselinu u oči nego ovakvih 11 gledat u Dinamu.
    Jučer Dinamov osvrtnik spominje da su obećali Orši da će ga pustit. Petka, Ivanušeca, Šutala, KTC, Livija, Franjića ćemo izgubit što zbog potrebe za lovom za normalno funkcioniranje što zbog nemogućnosti financiranja tako skupog sastava.
  • Dinamosaur
    958
    Potpisujem. Još bi dodao da ovima sa juga lagano percem glade guzu i ovi iz sudacke.
    Najgore je kaj u cijeloj toj priči mi izgledamo anemični,osim kad se pojavi neki europski suparnik
  • Eduardo
    17.5k
    Ovo sa 7 od 8 baš i nije neki zalog za optimizam kad pogledaš kakva je trenutna igra i trend. Očigledno padamo. To mi je izgovor kao npr-"imamo svaki put 70% posjed lopte, pa kaj bi htjeli 90%?"Dinamosaur

    Naravno da nije, to je jasno vidljivo. Samo on sigurno neće dobiti otkaz ili dati ostavku na temelju dojma već na temelju ostvarenih rezultata, a rezultati su mu bili sasvim korektni do današnjeg dana ako izuzmemo već spomenuti poraz od Seville koji nije nikakvo iznenađenje.

    Kao što sam već rekao smatram da je jedini pravi kiks koji mu se zaista može prebaciti današnji remi s Lokomotivom. Sumnjam da on ili uprava broje utakmicu s Hajdukom kao relevantnu u kontekstu ovoga o čemu pričamo. Sve ostalo on je dobio, baš onako kako se i očekivalo, barem rezultatski.

    Zato ću se ponoviti još jednom; jedini pravi kiks koji mu se može zaista zamjeriti je Lokomotiva, a dojam je sasvim neka druga priča. Tako da čisto sumnjam da će se nakon večeras poduzimati nešto po pitanju trenera bilo od strane kluba ili njega osobno.
  • Dinamosaur
    958
    Sumnjam sa će on baš mirno spavati večeras. Slijede nam najbitnije tekme sezone-Sevilla,Osijek(G),Šibenik i Hajduk(G).
    Ako izgubimo u Os i St teško bi nas i Capello vratio s obzirom na već spomenutu mašineriju i hajku na Dinamo.
    Mislim da opet pričamo o dvije različite stvari. Rezultat nam je išao na ruku u tih svih 7 pobjeda usprkos sve lošijim prezentacijama (osim Seville i WH gdje je bilo suprotno).

    Pričam oko psihološke pripreme igrača za HNL. Ako mogu izgledati ko dobra,borbena momčad protiv Seville,WH,Rijeke -onda bome mogu i protiv Istre,Gorice i Lokomotive. Pogotovo kad je sezona u HNL-u ovako napeta.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Naravno da neće dobiti otkaz ili podnijeti ostavku, jer kako je već rečeno, drži ga rezultat, ali vidljivo je da smo u padu. Da ne govorim da u globalu igra nije baš nešto i da smo u možda 2 tekme izgledali kako tako, solidno. Sljedeće 4 tekme će mu odrediti sudbinu i sudbinu sezone kao takve i lako je moguće da se sve raspadne u dramatičnom stilu tj. da se sve krive odluke od početka sezone kao bumerang vrate u glavu.
  • Neki tip
    19.3k
    A ako ostanemo na ovakvih 11 (što bi se lako moglo dogodit ako ostanemo bez minimalno EL): Nevistić, Moharrami, Lauritsen, Dilaver, Bočkaj, Ademi, Bulat, Tolić, Špikić, Menalo, Andrić/Kulenović Bolje izlit sulfatnu kiselinu u oči nego ovakvih 11 gledat u Dinamu.Captain America

    Bolje bi mi bilo da sam si izlio sulfatnu kiselinu u oči nego ovo pročitao, ali tko mi kriv kad nisam pravovremeno reagirao pa pribavio spasonosnu tekućinu.

    U 11 zbog kojih bi si radije spalio oči nego ih gledao u Dinamu si uvrstio Arijana Ademija!?

    Jel moram dalje?

    Nevistića koji je dobar mladi golman i koji još nije ni došao zapravo u momčad. Lauritsena koji nije na razini s početka, ali sigurno još nije za otpis. Bočkaja koji je tek stigao i čije limite u defanzivi smo svi znali, ali ga svejedno do prije par dana svi smatrali pojačanjem. Sad nam oči krvare zbog njega? Bulat koji je 20godišnjak bez ikakvog kontinuiteta u Dinamu!?

    Pišanje po pola Dinamove momčadi je sramotno.
  • Captain America
    13.8k
    Kapetan bi ostao ovdje u kakve god probleme klub upao. Al da se dogodi ono najgore i ostanemo bez love od Europe, bili bi prisiljeni na prodaju glavnih igrača. Ovakva momčad bi bila dovoljna za potuć se za 3. mjesto (iako bi s ovakvim trenerom kakve dovodimo u zadnje vrijeme bila outsider s Rijekom). To bi bio ogroman šamar za sve navijače nakon zadnje 4 godine. A o publici i Dinamovom statusu u Zagrebu da ne govorim, scenarij Cibone i PPDa bi bio izgledan.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.