• ZGBhoy
    1.7k
    sqvhrdzsurg68iyf.jpeg

    Istina , kad ovo vidim mi se pomrači ispred očiju
  • Woot
    101


    Ne vjerujem da će se to dogoditi, možemo se samo nadati
  • Baneki
    716
    Otkaz! Postaviti onako mlitavu momčad, čekati na svojoj polovici protivnika i igrati bunker usred Maksimira nije za dati novu priliku. Treba netko sa više krvi, nema se što čekati.
  • Mali Zeus
    9.3k
    Od prve je minute bilo očito da se prvenstveno čuva gol i da bi odmah uzeo 0:0 da se ponudi.
  • marcio amoroso
    32k
    Samo se želim dotaknuti jučerašnje utakmice kroz prizmu taktike.

    Ne mogu vjerovati da ovo drvo od trenera ne vidi da tovari svaki napad kreću od Eleza koji je sjajan na lopti. Pa jel problem polumarkirati njega i to im oduzeti. Time usmjeravaš loptu na Katića koji je drvo u otvaranju.

    Jel moguće da ne vidi da svakom dugom traže Livaju i da pokušavaju da mu loptu šalju u noge? Jel problem pomaknuti zadnjeg veznog 4 metra nazad i okružiti Livaju sa dvije strane.? Ovako mu je Theophile uvijek dolazio sa leđa i bilo je pitanje vremena kada će se dogoditi kiks ili karton.

    Jel moguće da ne vidi da tovari imaju dva vrhunska igrača i da samo njih moraš izolirati. Pa daj loptu jebenom Katiću, Atanasovu ili Ljubičiću.

    Meni je strašna ova priprema utakmice, a još su mi strašnije reakcije tokom iste.
    Igrači nisu u ritmu, isrcpljeno djeluju, štekaju u realizaciji i sve je to ok, ali ovaj jazavac nakon ove utakmice mi ne bi prismrdio klupi.
  • Mali dioničar
    14k
    Ne mogu vjerovati da ovo drvo od trenera ne vidi da tovari svaki napad kreću od Eleza koji je sjajan na lopti. Pa jel problem polumarkirati njega i to im oduzeti.marcio amoroso

    Koga da Dinamo stišće visoko sa Petkovićem u ekipi?

    Da se razumijemo, jučer je Petković po meni bio najbolji igrač Dinama, ali kakav ti možeš vršiti pritisak na protivnika ako je on taj koji treba juriti jednog od stopera.

    U Hajduku je taj posao pritiska na stopere odradio Krovinović što bi bilo ekvivalent da je u Dinamu to radio Ademi.

    Samo mi se čini da su trenutno Krovinović i Livaja u značajno boljem stanju nego Petković i Ademija, specijalno u defanzivi.
  • Woot
    101


    O tome je on trebao razmišljati i ne staviti Petkovića na špicu nego desetku, a Andrića kao klasičnu špicu od početka. Petković već neko vrijeme ne igra špicu i od tada je na većini utakmica jedan od najboljih Dinamovih pojedinaca.
  • pencilneck
    635
    Maloprije sam skužio da se Kopić u šatrovačkom govoru kaže Pićko. Prikladno.
  • Krizy
    35.4k
    „Istaknuo bih da sam izuzetno ponosan na dečke. Igrali smo na visokom intenzitetu s jasnom idejom. Mentalno smo reagirali na pravi način i svima nam ova pobjeda znači, a naravno da najviše znači igračima. Njihova kvaliteta nikad nije bila upitna i važno je da smo riješili tu nekakvu blokadu koja se pojavila te da možemo nastaviti kvalitetno raditi. U analizi ove prošle utakmice koju smo imali vidjeli smo disbalans između ideje i prezentacije na utakmici. Uspjeli smo se presložiti i spojiti se na istu valnu duljinu. Protivniku smo ostavili jako malo prostora, a drugo poluvrijeme je bilo teško držati taj intezitet. Stoga smo napravili izmjene koje su nam pomogle da budemo stabilni do kraja utakmice."

    - rekao je Kopić i dodao zašto je mijenjao Oršića u 64. minuti:

    „Vidjeli smo da je West Ham promijenio formaciju i da se adaptirao na našu igru na poluvremenu. Htio sam reagirati da ne dođe do neke obrambene nestabilnosti, to je bila taktička izmjena.“
  • Mališan
    1.7k
    Svidjela mi se Kopićeva priprema ove tekme, vidla se velika razliku u odnosu na onu tekmu s Hajdukom. Pogotovo pri otvaranju igre s trojicom iza, što je protiv Hajduka bilo bolno za gledat. Odmrznuo je Perića i Štefulja, Gojaku je našao ulogu. Čak mu ni ne zamjeram zatvaranje tekme. Barem je pokušao nešto napraviti i utjecati kad se tekma lomila (neću ulazit u to jel baš Orša trebo izać ili neko drugi) za razliku od Krznara koji je kako bi deda rekao "dozvoljavao da mu se stvari događaju, a ne da ih on isprovocira". U svakom slučaju + od mene za ovu tekmu.
  • Olmic
    2.7k


    I još nešto ne znam jeste primijetili, ali i prije tekme izjave Ademi i Ivanušec i nakon tekme izjave Perić, Orša i Ivanušec svi su naglasili analizu tekme protiv Hajduka, mislim da je tu odličan posao odrađen..

    Prema zadnjim info ako pobjedi sve 3 dokraja ostaje...
  • marcio amoroso
    32k

    Čini mi se da te trola malo taj tvoj izvor :joke:
  • Olmic
    2.7k


    Vidjet ćemo za 10 dana :)
  • Dudu
    2.6k
    Željko je sinoć imao više sreće nego pameti i mislim da bi ga samo teški idioti (u upravi to jesu) i mazohisti (to valjda nisu) mogli vidjeti kao dugoročno rješenje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.