• Mališan
    1.7k
    Kao jedan od najboljih (ako ne i najbolji) skakača u ekipi normalno je da se mora vratiti na protivnički korner i slične prekide. Ovo za spuštanje kako bi iznosio loptu i dodavanja na našoj polovici je baš znak da je predaleko od gola na toj poziciji. Po meni on opće nije igrač koji bi se trebao nalaziti u toj srednjoj zoni i tam kreirat. Ono kaj me smeta kod njega najviše na ovoj poziciji je kaj kad izgubi loptu (u prosjeku 14 puta po tekmi u el ove sezone) lijeno se vraća u obranu, nejde odma agresivno u oduzimanje, ne pojede travnjak. Jebiga, moj dojam, mislim da mu puno bolje leži uloga špice i da je tam puno korisniji za momčad.
  • Krizy
    35.3k
    mislim da mu puno bolje leži uloga špice i da je tam puno korisniji za momčad.Mališan

    I meni bi u špici igrao, 2 i pol - 3 sezone smo imali odlične rezultate s njim u špici.
  • deda
    27.5k
    Nestao je i sektor 3 sjevera iz ponude. Znači bit će ipak više od 5.000
  • reziser
    6.2k
    Znači bit će ipak više od 5.000deda

    nadamo se... a odlučna tekma za prozalak dalje u EL... tolka kurcobolja zagrepcana.... nerazumljivo
  • Krizy
    35.3k
    Lesički najavljuje Leovca, Ristovskog i Ademija kao promjene u odnosu na Rapid.
    0v62k5hhxzqcpo66.jpg
  • reziser
    6.2k
    Do časa kada ovo čitate, Dinamo je za utakmicu s Genkom prodao tek šest tisuća ulaznica.

    Naglašavamo tek, jer doista se očekivao veći broj prodanih karata, s obzirom na činjenicu da bi Dinamo večeras mogao osigurati novo europsko proljeće. OK, do početka utakmice - kada se i inače očekuje najveća navala - ispod stadiona sigurno će se skupiti još navijača, pa okvirna procjena govori da bi na Maksimiru večeras trebalo biti oko 10.000 gledtelja.

    Službeno, u dosadašnje dvije euro-utakmice u skupinama Europske lige, West Ham je privukao oko 12.500 gledatelja, dok je Rapid bio magnet za njih 8.500, i to u slavljeničkom zanosu rođendana BBB-a. Na obje utakmice, doduše, "sjever" nije pa na ispitu, dapače, plave glasnice opet su bile jedan od "najboljih igrača utakmice".

    Večeras, kada Dinamo kreće u novi veliki pothvat, sada već serijski, "modrima" itekako treba podrška.

    - Pozivamo ih i od njih očekujemo da nas ponovno nose. Jer, njihova je podrška ove jeseni u Europi fenomenalna - rekao je dan uoči dvoboja i trener Damir Krznar.

    Stoga se, eto, očekivala i koja tisuća više. Bez obzira na hladnoću koja se sve više šulja zagrebačkim ulicama, bez obzira na tu ruinu, manjak komfora..., jer sve to ovdje stoji godinama, nije novost. Štoviše, mazohizam je u zagrebačkom poimanju navijanja, hoćete stadion ili borbu, postao nešto s čime živimo...
  • reziser
    6.2k
    Dinamo (4-4-2): Livaković - Moharrami, Šutalo, Theophile, Franjić - Ivanušec, Mišić, Ademi, Menalo - Petković, Oršić

    Genk (4-3-3): Vandevoordt - Preciado, Sadick, McKenzie, Arteaga - Hrošovsky, Eiting, Heynen - Bongonda, Ugbo, Ito
  • Krizy
    35.3k
    Lesički najavljuje Leovca, Ristovskog i Ademija kao promjene u odnosu na Rapid.Krizy

    I promašio sa oba beka
  • Keyser Soze
    8k
    Znači njima ne igra Onuachu
  • marcio amoroso
    31.9k
    Zanimljiva momčad kod nas.
    Kod njih čak 7 novih igrača. Zlobnici bi rekli da je ovo KRC Genk.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Menaloreziser

    Nije se moj stari borio da ja moram gledat ovog igrača..
  • marcio amoroso
    31.9k

    Daj smanji doživljaje. Nemoj da moram biti tu i stražariti zbog tvojih gluposti.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    nisam ništa pogrešno rekao.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Dinamove igrače nećeš ovdje zvati invalidima. Imaš interne wap ili druge grupe pa se razbacuj. Ovdje su pravila jasna.
  • Carrasco
    4k
    Zabija Menalo glavom
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.