• Krizy
    35.1k
    Bit će neugodno protiv Bijelog Brda, umjetna trava i to. Već traži opravdanje :zip:
  • jp23
    2.2k
    Nema na čemu za postavljanje, žao mi je šta se od izjave javljaju zdravstvene tegobe kod svih :lol:


    Bit će neugodno protiv Bijelog Brda, umjetna trava i to. Već traži opravdanje :zip:Krizy
    Umjetna trava u Slavoniji na teškom gostovanju protiv drugoligaša, čovjek je izlike pripremio, pa već vidim kako se zadnjih 20 minuta uvode Oršić i Ivanušec da se iščupa pobjeda :lol:
  • BBB Mataa998
    1.2k
    Kako se potencira ovo bez 6 standardnih igraca danas. Samo cu reci da smo u nekim boljim vremenima prije 2-3 godine redovno HNL igrali bez 4 5 igraca koji odigraju tekmu u Europi pa smo opet lagano rutinski odradivali HNL i dobijali tekme. U to vrijeme mi je sigurnije izgledalo Dinamovih 1 0 nego onih 8 0 pod Krznarom. Ali najgora stvar od svega mi je kad se bivsi igrac uhvati bit trener pa glumi ljubav prema klubu a istina je da nece nikad odstupit jer nece onda dobit pare od kluba.
  • Keyser Soze
    8k
    Što očekivati kad smo za 10ak milijuna eura uspjeli dovesti samo igrače iz hrvatske lige, a u isto vrijeme smo prodali glavne igrače Majera i Jakića? Mi smo ove sezone morali napraviti iskorak po pitanju transfera jer smo postali poželjni klub zbog naših pobjeda u Europi, a umjesto tog smo doveli Duju Čopa. Uz sve to na klupi nam je i dalje potrčko i trener koji nema kapaciteta za voditi Dinamo i ne nazire mu se kraj, otići će jedino ako nanižemo katastrofalne poraze i onda će doći novi potrčko poput recimo Cvitanovića.
  • Ludovic IX
    5.1k
    Nije da krki nema znanja ali ga definitivno ne zna iskoristiti niti ima nos (koja ironija) za izabrati najboljih 11 u danom trenutku. Jer oni u Beču je sve samo ne najboljih 11 tad bilo.

    Ovo danas neću ni komentirati. Jednostavno nećemo naprijed bez reseta
  • Baneki
    713
    Ostali smo bez Majera i Jakića, reprezentativci se kasno vratili sa EP. Ademi stalno ozlijeđen, pa uostalom skoro cijela obrana bila ozlijeđena u nekom trenutku, promašilo se kompletno u prijelaznom roku, nemamo pravog napadača, itd...to sve nije krivica Krznara iako je možda na papiru sportski direktor..

    Bez obzira na to, kad odigramo zaostale bit ćemo prvi na tablici, drugi smo u Europskoj ligi uz dvije gostujuće utakmice, pregaziti ćemo i to Bijelo brdo. Kiksevi se događaju i drugima.
  • Bosna86
    11.5k
    Nije problem u ovome… Rezultat je tu, imamo dvije kući protiv Rapida i Genka, sve je to ok…

    Nije ok sto s ovim nemamo nikakve perspektive, jednostavno je ovo najbolje sto on može (ne mislim na ovo danas, nego ukupno)
  • Gelipter
    3.4k
    Respekt za sve koji su bili. Fali samo poruka: "Krki odjebi!"
  • Mali Zeus
    9.2k
    Siguran sam da će dinamični trio na čelu kluba donijeti dobru i pravu odluku.



    :party:
  • superhik
    10.2k
    Ponedjeljak je ujutro.
    Krki je još uvijek trener?
  • jp23
    2.2k
    Ovo bi se moglo pretvoriti u ovakvo nešto
    "Dan 147: Krznar je još uvijek trener. Još uvijek nije dobio otkaz niti dao ostavku."

    :rofl:
  • xavier
    11.1k
    Siguran sam da će dinamični trio na čelu kluba donijeti dobru i pravu odluku.Mali Zeus

    Dinamični trio ima samo jedan "posao"...javiti se na mobitel kad Glava zove da im kaže što treba napraviti.
  • superhik
    10.2k
    :grin: "Dan 160. Krznar je još uvijek trener. Dinamo je završio na 3. mjestu EL i još uvijek je 3. u HNL. Uprava proglasila uspjeh.
  • Ludovic IX
    5.1k
    iskreno, 3.mjesto u EL bi i meni bio uspjeh u ovom trenutku s time da vjerujem da onda na proljeće sa novim trenerom možemo i do polufinala tog natjecanja
1678910Next
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.