• Majki2111
    2.5k
    Koga briga za prognozu dok se ne zna kaj bu s istokom? :shade:
  • marcio amoroso
    31.4k
    Mislim da će izaći sastav sa najboljim igračima koje imamo, a raspored mislim da će biti 3-1-4-1-1.
    Livaković- Theo, Lauritsen, Šutalo- Mišić- Ristovski, Ademi, Ivanušec, Franjić- Petković- Oršić

    Ovaj sastav je idealan za mene jer imamo dovoljno igrača u sredini što je jako bitno zbog posjeda, a još bitnije zbog drugih lopti. Na bokovima također imamo defanzivno jake igrače i ja osobno bi sa ovim sastavom imao najbolji osjećaj.
  • Neki tip
    18.3k
    mislim da će Dilaver igrati lijevog stopera, a ne Šutalo
  • marcio amoroso
    31.4k

    Ne znam. Nije strašno ni da Dilaver igra.
  • xavier
    11k
    Koga briga za prognozu dok se ne zna kaj bu s istokom? :shade:Majki2111

    Silna navala na prvu utakmicu EL protiv Engleza sugerira da u ovom trenutku brojčano istok i ne fali toliko...
  • Majki2111
    2.5k
    Pa čuj, evo ja npr. nisam bio na tekmi od 17.10.2020. ponajprije jer se nisam cjepio do prije par dana, ali i zbog nedostatka godišnjih i nepostojanja istoka. Jedna tekma 100 kuna dođe. Godišnja ulaznica je došla 520 mislim. Za istok. Malo nezgodno, moraš priznat.
  • xavier
    11k
    Pa čuj, evo ja npr. nisam bio na tekmi od 17.10.2020. ponajprije jer se nisam cjepio do prije par dana, ali i zbog nedostatka godišnjih i nepostojanja istoka. Jedna tekma 100 kuna dođe. Godišnja ulaznica je došla 520 mislim. Za istok. Malo nezgodno, moraš priznat.Majki2111

    Majki, svi su u istoj situaciji i svi imaju iste probleme od kojih većina stoji...ali što je "nepostojanje istoka"? Ti nikako ne možeš na sjever ili zapad? Isključivo istok?
  • Majki2111
    2.5k
    Mogu ja, ali nema godišnjih, ne znam zašto. Time nisu dali ni priliku da odaberem.
  • xavier
    11k


    Pa nema za nikog godišnjih, naravno da je glupo, ali ne znači da se ne može na utakmicu.
  • Majki2111
    2.5k
    Znam da, u pravu si. Teško mi se odviknut da nemam godišnju.
  • deda
    26.3k
    Ja bih izašao u sastavu:
    Liva
    KTC-Rasmus-Emir
    Ristovski-Ademi-Mišić-Ivanušec-Franjić
    Petko i Orša nek naprijed zuje s lijeva na desno
  • NitkoBitan
    10.6k
    Znam da, u pravu si. Teško mi se odviknut da nemam godišnju.Majki2111

    Imaš pakete koji su sličan princip godišnjima, imaš članstvo koje ti jamči 4 besplatne HNL tekme. To ti je vec 7 tekmi (3 euro tekme+pretpostavljam 4 tekme sa Hajdukom/Rijekom/Osijekom) za 3 i pol glave.
  • xavier
    11k
    Liva
    KTC-Rasmus-Emir
    Ristovski-Ademi-Mišić-Ivanušec-Franjić
    Petko i Orša nek naprijed zuje s lijeva na desno
    deda

    Vjerujem da će tako i biti osim što će "zujati" samo Oršić dok će Petko biti nešto iza njega kao razigravač te Ivanušec ispred ostatka veze...znači nekakav 3-4-2-1 ako baš moramo "ukalupiti" u brojke.
  • Krizy
    33.6k
    e89m9ti48gv0vy9o.png
    Možda bi ja Šutala umjesto Dilavera a ova 3 naprijed će dosta mijenjati mjesta, vjerojatno Oršić istureniji od Petka.
  • Dudu
    2.6k
    Ja bih Ristovskog na stopera, Moharrami desno :nerd:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.