• Papastrumf
    9.5k

    Znam ga osobno pa znam cijelu priču.
  • Neki tip
    19.1k
    Tomečak je za mnoge bio i reprezentativni potencijal
  • Kwedi
    3.8k
    Tomečak je sprcan od strane Dinama.

    Barbarić da nije zatvarao Nec sa šljivom pod okom možda bi potegnuo dalje od Zrinjskog...
  • Krizy
    35.5k
    Olmo pozvan u reprezentaciju a bolesno dobro zvuči da je 3.španjolac po TM cijeni na svojoj poziciji, iza Luisa Alberta i Isca, te najskuplji U23.
  • Papastrumf
    9.5k

    Je, nakon što su i njega isprcali i to dobro.
  • Crusades1986
    9.6k
    Jesu Tomečak, Barbarić, Kramarić i Badelj ista generacija?
  • Kwedi
    3.8k
    Kramarić malo mlađi, ovi su 89,90. Makar koliko si pisao pitanje vjerojatno bi Google brže ti odgovorio
  • Crusades1986
    9.6k
    Taman se sjetih kad sam ga vec napiso :lol:
  • Neki tip
    19.1k
    Jesu Tomečak, Barbarić, Kramarić i Badelj ista generacija?Crusades1986

    Čini mi se da je Badelj igrao sa starijima više. Antola je vodio igru te generacije. Krama nije s njima igrao. Vi'š, za Badelja sam mislio da će napraviti manje nego što jest.. Djelovao mi je dosta sporo i mislio sam da neće niš posebno napraviti u karijeri iako ga se dosta potenciralo.
  • xavier
    11.1k
    a bolesno dobro zvuči da je 3.španjolac po TM cijeni na svojoj poziciji, iza Luisa Alberta i Isca, te najskuplji U23.Krizy

    Misliš treći vezni? To nije. Pretpostavljam da misliš na trećeg AM.
  • Crusades1986
    9.6k
    Kaj nije napiso na svojoj poziciji?
  • xavier
    11.1k


    Pa je, ali ne vidim što je tu toliko fascinantno. Pa valjda reprezentativac i treba biti među "3 najskuplja igrača na svojoj poziciji" ako pod poziciju mislimo konkretno na AM.
  • Kwedi
    3.8k
    robert mišković, bio u dinamu na posudbi prošlu jesen iz osijeka [kao bjeličin deal s frendom iz omladinskih dana jer mu je ovaj sin] pa na istarskim pripremama kod nas forsiran, pa na posudbu u mostar, a zbog virusa vraćen natrag - zabio za osijek 2 protiv dragovoljca u drugom kolu druge lige.
  • Eduardo
    17.3k
    Dinamo Moskva izgubio na gostovanju 2:0. Moro ušao u 58' kod rezultata 1:0, a u 73' skrivio penal iz kojeg je pao gol za konačnih 2:0.
  • deda
    27.7k
    Nije mi jasan iskreno Filip Uremović. Dečko je dogurao do kapetana Rubina, TM kaže 3,5 milje vrijednost. Moram priznat da nisam očekivao da taj dečko može doseći ovu razinu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.