• Infinity
    16.4k
    Jos da nam hoce nasjesti na ljeto il jesen da ih napucamo, a on sjedi na tribinama potpuno nebitan.
  • Bosna86
    11.6k
    Stari ce mu iz rudnika preci u birtiju i kladionicu, a i on ce kroz koju godinu u slicnom okruzenju bacati price kakav je talent bio i sta je sve mogao
  • Kwedi
    3.8k
    Denis Glavina potpisao za Varaždin
  • Eduardo
    20.1k
    Gianluca Di Marzio kaže da bi Borna Sosa trebao završiti u Romi.
  • Kwedi
    3.8k
    Dario Špikić, 20-godišnji krilni igrač Bijelih, napustio je Poljud i preselio u Goricu. Hajduk će u transferu profitirati tek idućim poslom Gorice, jer splitski klub ima omjer 50:50 s novim klubom nekadašnjeg talenta Dinama.

    sn
  • deda
    32.6k
    Još jedna blistava karijera naših talenata koji su se na vrijeme odmetnuli
  • Krizy
    43.2k
    Rrahmani na pregledima u Napoliju
  • Eduardo
    20.1k
    14M€ :clap: kakav posao Verone :clap:

    Danas je Gianluca DiMarzio prenio kako je Rrahmani stigao u Napulj na liječničke preglede, a kako će Napoli za njegove usluge Veroni isplatiti čak 14 milijuna eura. Kakav posao za momčad koju vodi Ivan Jurić. Rrahmani će potpisati ugovor na pet godina s plaćom od 1.8 milijuna eura po sezoni, dok u Veroni ima 300 tisuća. No, neće se odmah priključiti momčadi koju vodi Gennaro Gattuso, već će ostati na posudbi do ljeta u Veroni.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Kakav posao Verone.
    Hvala tatta. Kako da se ne zahvalimo vizionaru koji je Rrahmania prodao za 2,1 milijun. Strašan posao kada znamo da je tog istog igrača Verona za 6 mjeseci prodala za 14 milijuna.
    Hvala :love:
  • Nino Bule
    13.7k
    Meni je rrahmani bio igracina i jako zahvalan ali jednostavno nije mogao na stopera u prvu postavu i nije mogao na lijevog beka prema bjelici zbog nedostataka u napadu. Covjek nije htio grijat klupu i sam trazio transfer a dinamo bio posten prema njemu i pustio ga, lako je sad bit general poslije bitke.
  • deda
    32.6k
    Rekao bi Mate Baturina "dikod uniđe dikod ne". Zajebalo se s Rrahmanijem definitivno u procjeni.
  • Kwedi
    3.8k
    nije isto kad se igrač jednake kvalitete prodaje iz inkera ili iz dinama.

    isto tako nije isto kad se prodaje iz hnl-a ili serie a.

    jebiga, reputacija kluba i/ili lige naglašavaju dodatnu vrijednost.
  • marcio amoroso
    36.4k
    Ipak mislim da Dinamo ima bar istu ako ne i veću reputaciju od Verone.
  • xavier
    12.1k
    Ipak mislim da Dinamo ima bar istu ako ne i veću reputaciju od Verone.marcio amoroso

    Ima Dinamo, ali nema HNL. To je problem kod ovakvih igrača. Platit će klubovi top talente iz Dinama kao što su Modrić, Pjaca ili Olmo, ali kod ovakvih igrača kao što je Rrahmani, klubovima je veća referenca što uspješno igra braniča u Italiji nego sam klub.

    Iako moram priznati da meni ovih 14 milijuna i dalje zvuči stvarno nevjerojatno.
  • marcio amoroso
    36.4k

    Nema to ništa sa generalom poslije bitke. Ti ljudi su vrlo dobro plaćeni da ocijene igrača. Očigledno je da je Rrahmani bolji stoper od Dilavera ili Perića. Theo je već u nekim godinama pa ga je glupo uspoređivati tu.
    Za jednog Dilavera ili Perića neće nitko nikada platiti 14 milijuna. Jasno su pogriješili u procjeni, dešava se Bože moj. Meni je samo krivo da se ističe vizionar kad se dovede neki Oršić ili Petković a ne ističe kad se ovako zezne u procjeni.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.