• Bosna86
    11.6k
    Ljudi u Hrvatskoj u 2019 g biraju hdz/sdp, pa o cemu dalje da pricamo... Zvone se pokazao kad je trebalo, dosta od njega
  • Kwedi
    3.8k
    Di se je pokazao zadnjih skoro dvadeset godina?

    U Sportskima i par medijskih izjava. Uf, fala mu na muci...
  • xavier
    12.1k
    Kako @Kwedi kaže, što je on točno napravio da popravi tu situaciju? Ima ovdje na forumu ljudi koji su napravili puno više od njega, a ako je netko imao sve potrebne preduvjete, onda je to bio on.

    Zvone mi je bio i ostao jako drag, ali ako ćemo pošteno, nije prstom mrdnuo da popravi stanje u hrvatskom nogometu. Da se razumijemo, pitanje je je li uopće mogao nešto promijeniti i ja mu uopće ne sporim da je njegovo pravo živjeti svoj život kako želi, ali to ne mijenja činjenicu da nije ni pokušao ništa konkretno.
  • Kwedi
    3.8k
    Ja ga ne osuđujem ako mu se ne da ili jebe za hrvatski nogomet.

    Al mi smeta to skoro dvodesetljetno izmotavanje gdje bi on "jebo,al da ne uđe" na način kako bi on došao tek kad se raščiste stvari. Servirano na tacnu.

    Isto tak, hrvatski nogomet je bljak, pun mafije i lopovluka,al zato su FIFA i Milan oličenje dobrote i poštenja.

    Na koncu, idolopoklonstvo kojom se amnestira njegova bolikurčina za sve je isto too much.

    I kak je @xavier spomenuo, toliko si volio Dinamo da si karijeru završio u kurčevoj Celti, a tad u Dinamu formalno Mamić nije bio već bi ga dočekali Zajec, Vlak i četa đaka (Kranjčar, Zahora, Abramović, Cesar, Drpić, Janjetović, Koretić...)
  • Baneki
    745
    Nažalost dosta tih velikih talenata uloži sve u svoje karijere, zapostavi škole, neki se ozlijede, neki ne ostvare talent u seniorima a kasnije se moraju suočiti sa životom...dok njihovi kolege i suigrači u mlađim kategorijama ostvare vrhunske karijere i osiguraju "egzistenciju" kako kaže ona floskula.
  • Eduardo
    20.1k
    Prema Gazzetti dello Sport, na ljeto u paketu s Amrabatom za Napoli potpisuje i Rrahmani. Verona bi za njih dvojicu trebala dobiti 30 milijuna eura.

    Rrahmani bi trebao potpisat petogodišnji ugovor.
  • SAS1987
    14.7k
    Da se razumijemo, pitanje je je li uopće mogao nešto promijenitixavier

    Ako je netko imao sanse, imao je on.
  • Kwedi
    3.8k
    Petar Mamić bi mogao u Poljsku, tamošnji tviteraši cvrkuću
  • deda
    32.6k
    Možda tatta stoji iza tih tajanstvenih ulagača
  • Kwedi
    3.8k
    hf2fbhd661v35n0p.jpg
    l5ltg4ezn5lemypi.jpg


    Dario uvijek iznenadi koliki je bedak i naivac
  • deda
    32.6k
    Šemper dvije tekme za redom na klupi, u trećoj na tribini
  • deda
    32.6k
    Šunjo izgubio 4-5 od Leedsa i pao na 17. mjesto. :clap:
  • Krizy
    43.2k
    Kupit će ga premierligaški Norwich (ako ispadne u championship)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.