• Peškaman
    4.2k

    Spominje se da će ga Juventus kupiti za 15mil€,mi smo ga prodali za 20+mil€ što znači da nema profita ,tako da,pretpostavljam nemamo nikakav postotak.
  • Bosskovitz
    11.7k


    Ovo bilo maestralno. Prodat će ga za 25% manje nego što su ga platili prije samo godinu dana.

    Mislim da bi nama više odgovaralo da ga ne prodaju, koliko se sjećam tada se pisalo da imamo 3 milijuna u ostvarivima bonusima ali bez postotka od sljedeće prodaje. S druge strane, mislim da bi za njega Juve bio bolji, da će mu talijanski nogomet više odgovarati, a i bit će manje ukorijenjene negative koja ga je dočekala u Ajaxu gdje su očekivanja možda bila prevelika pa su se često lomila na njemu iako nije nužno bio kriv.
  • Lynx17
    4.1k
    Spominje se da će ga Juventus kupiti za 15mil€,mi smo ga prodali za 20+mil€ što znači da nema profita ,tako da,pretpostavljam nemamo nikakav postotak.Peškaman

    Mi imamo samo od profita? A jebiga ako je tako.

    Sutalo je trebao od Ajax u Englesku za 60+, da je dosao u normalan Ajax. Ako zavrsi u Juventus mislim da ce to biti dobro i za njega i za reprezentaciju.
  • Eduardo
    19.9k
    Olmo stigao u Barcelonu na potpis.
  • Dzgšb
    812
    Olmić vs Modrić el classico strašno :heart:
  • Nogo
    3.6k
    U osvrtu na Olmovu dosadašnju karijeru, Mundo Deportivo posebno se divi hrabrim odlukama igračeva vodstva, navodeći da je "otac Miquel pogodio odustajanjem od visokih ponuda i okladom na transfer u Dinamo Zagreb 2014., premda Olmov odlazak iz Barcelone tada nitko nije razumio", a suradnja s Modrima "pokazala se ključem uspjeha".

    Olmo, pokaži zašto su te doveli i jednoga dana se vidimo u najdražem dresu! :clap: :fire:
  • Jaro
    7.3k
    Taman 2030. nazad k nama...
  • Eduardo
    19.9k
    Zadnjih 13 objava na Barcinom X profilu su o Olmu.
  • Eduardo
    19.9k
    Olmo na prvom treningu Barce.
  • Oluja
    4.3k
    Izuzetno mi je drago za njega iako Barcu opće ne simpatiziram. Dečko koji je kod nas počeo i izgradio ime, koji se prema Dinamu i Hrvatskoj odnosi s ogromnim poštovanjem i ljubavi napokon je ostvario svoj dječački san. Želim mu svu sreću u nastavku karijere i poraze samo ako ikad bude igrao protiv nas.
  • IceMan
    2k
    Nisam popratio, koliko smo sad na kraju uprihodili?

    Nešto se pričalo da Barca neće sve odjednom platit, nešto kroz bonuse itd..

    Što to znači za nas?
  • vjeko1701
    7.9k
    Navodno oko 1,7M svake dvije godine 6 godina.
  • Peškaman
    4.2k

    5,2 mil € minus određeni postotak koji ide agentu/igraču.
    Svake dvije godine Dinamo dobija 1,7mil€.
    Kroz 6 godina dobijamo te novce.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.