• Zagi
    5.1k
    Što bi trebao s tom potrošnjom nego konkurirati za trofeje?Captain America
    Biti drugi.
    Konkurencija za te trofeje ti je još uvijek dinamo i bilo je apsolutno nerealno da će išta osvojiti.
  • mali M
    3.5k
    [
    moja ocekivanja od Bjelice su bila veca sto se na kraju pokazalo krivoDiddyGuela

    slažem se, ali nemora biti krivo, recimo "za sad". za sad nije opravdao očekivanja bilo koga od nas.

    Osijek je u 2 Bjeličine sezone sprašio oko 9 milijuna eura na transfere.Captain America

    s obzirom kakav je imao kadar to je bilo potrebno ako žele uopće biti konkurentni za vrh lige. Bili su stalno 7-8, pa uspjeli skočiti na 4 mjesto, naravno da je Bjelica rekao ako hoćete vrh morate uložiti. sad već netko vrijeme ne ulažu od tog Bjeličinog ulaganja prije 3 sezone i vraćaju se lagano na 4 mjesto. To je tako, ja ga ne krivim za taj dio. Nemreš od dreka napravit puding ma kolko šećera u njega stavio.
  • Chempers
    3
    Koliki nogometni analfabet moraš biti da pored Jakirovića i sve što nam je priredio ove godine ne želiš jednog Nenada Bjelicu natrag...

    Iako je rasprava potpuno bespredmetna, budite sigurni da je Jakirović siguran čak i ako ne osvoji naslov. Postavljamo nove trendove gdje rezultat nije bitan za trenera, kako drugačije objasniti što je sve taj čovjek preživio na klupi Dinama
  • Zagi
    5.1k
    sad već netko vrijeme ne ulažu od tog Bjeličinog ulaganja prije 3 sezone i vraćaju se lagano na 4 mjesto.mali M

    Uf , to 4. mjesto je pod veeeelikim upitnikom.
    Oni ak useru ove godine mogla bi ih Loksa ostaviti u prašini dugoročno.
  • mali M
    3.5k
    ma dobro netrebamo filozofirati, znamo zašto je Jakir preživio, splet okolnosti ga je spasio i okej. Kad kažeš "postavljamo nove trendove" kao da novi ljudi nebi otfikarili Jakira usred sezone da je bilo prilike. Jakira je spasila Vlatkica, odštete i na kraju (ispravna odluka novih) da se sad ništa ne drba do kraja jer se nemože ništa kvalitetno u kratkom roku napraviti.
  • mali M
    3.5k
    Uf , to 4. mjesto je pod veeeelikim upitnikom.
    Oni ak useru ove godine mogla bi ih Loksa ostaviti u prašini dugoročno.
    Zagi

    Upravo to. Nema bez ulaganja rezultata.. Na staroj priči možeš živjeti samo dok ne isteknu ugovori tadašnjim igračima, a onda kud koji mili moji. Pa čak i ovi dole kmečavci znaju da moraju ulagati na koje god načine znaju i umiju (u to ne ulazim), ali mora se ulagati.
  • Chempers
    3

    Istina, samo se nadam da će ljudi u klubu imati hrabrosti napraviti prave poteze na ljeto. Ne znam može li itko zamisliti da igramo ozbiljnu LP ili EL s njim na klupi. Možda to nije popularno reći u trenutku kad imamo niz u Hnlu al jebiga treba misliti i unaprijed.
  • mali M
    3.5k
    Možda to nije popularno reći u trenutku kad imamo niz u Hnlu al jebiga treba misliti i unaprijed.Chempers

    bez brige, dosta od nas ovdje to misli al smo stali na loptu s izjavama da bi bio mir do kraja sezone. Nakon toga ćemo vidjeti, svi vjerujemo novima u klubu i da će imati viziju što je najbolje u tom trenutku. Ako i fulaju, vjeruj mi njima će to najteže sjest.. Idemo zajedno, a komentirati možemo svakako, zato imamo forum
  • Zagi
    5.1k
    Ma jasno da bez para nema muzike.
    Osječka priča je dosta jasna.

    Bjelica je to odlično posložio i išli su prema čvrstom drugom mjestu. Na kojem bi se onda kroz vrijeme gradilo i tko zna ...

    Ali nismo mi sredina gdje se išta radi dugoročno i kako je dinamo kašljucao, digli su očekivanja na polusezoni. Kupili 2 izrazito skupa i najbitnije karakterno katastrofalna igrača (Lovrić i Caktaš).
    Sva kohezija u ekipi nestala.

    Točno se sjećam trenutka kada sam znao da su gotovi jer sam smatrao da se ne mogu nositi sa pritiskom borbe za prvaka.
    Kohorta došla na trening prije Slavena i nabila im pritisak pobjede. Reko, to je to . Gotovi su.

    Idući dan tri dodavanja nisu mogli spojiti i Zekić ih riješio bez problema.
    Nakon toga drame . svađe i piši kući propalo. Počeli se javljati menađeri čiji igrači ne igraju, Kulešević čiji je utjecaj marginaliziran i kraj priče.
  • wolfgang14
    1.1k
    Neovisno o tome kako će proći borba za ostanak, u Njemačkoj se već naveliko piše da će Bjelica na kraju sezone otići iz kluba. :eyes:

    https://www.index.hr/sport/clanak/nijemci-pisu-da-bjelica-odlazi-on-kaze-imam-samo-jedan-cilj/2561989.aspx
  • Ludovic IX
    5.5k
    ma da..lokosi su odlučili više ne prodavat i uči u borbu za veće stvari. Lokomotiva je klub bez navijača, koji je sam sebi svrha. Prodaj najbolje da bi imao mjesta ubaciti nova 4 talenta i tako svake jebene godine.
  • Zagi
    5.1k
    Pusti ti to.
    Imaju puno bolju školu, kontinuitet struke i znanje "na katu".
    Nije baš da samo cikliraju juniore kada su u momčadi Bartolec, Leovac, Mudražija, Ćop...

    Osijek ima puno veći proračun, vidjet ćemo kako će ga iskoristiti. Boto ima dobar CV ali vidjet ćemo kako je on to zamislio.
  • mlinchica
    1.1k
    “Da, Igor Bišćan prvo je Dinamovo dijete i Zagrepčanin koji je kao igrač u samostalnoj Hrvatskoj postao europskim prvakom. Punokrvni dinamovac od malih nogu, dečko iz Dugava, Igor Bišćan, bio je i prvi hrvatski nogometaš koji je zaigrao za jedan od najtrofejnijih i najvećih europskih klubova, Liverpool. Iz Maksimira izravno na Anfield, to do dana današnjeg još nitko nije ponovio!”

    https://www.vecernji.hr/amp/sport/biscana-je-majka-navukla-na-dinamo-proracunati-benitez-napravio-mu-je-najvecu-nepravdu-u-karijeri-1677210

    Sretan rođendan, Beli!
    Lijepo je vidjeti da je i klub čestitao, da ga nisu zaboravili, hvala svima uključenima.

    Ususret derbiju, jedna poznata crtica iz povijesti:
    “Bišćan je skočio na ubačaj Prosinečkog, sjajno zabio u rašlje Đonija Tafre i zatrčao se prema Armadi…” i ostalo je povijest :lol:

    Da nam se vratiš jednog dana i gradiš naš Dinamo, zajedno s svojim Zekom i svima nama. :heart:
  • Facke
    2k
    Sunjivec Birmingham ispal iz Championshipa.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.