• Ludovic IX
    5.5k
    Dudu je imao dobar start ali da vjerojatno bi ostavio veliki trag da nije bilo taylora. Bišćan je bio dobar u liverpoolu, sramota je da nije igrao ono finale LP a bio ponajbolji do finala. Nije ni čorluka tako loš bio
  • Eduardo
    17.6k


    It's like the 6-foot-1 Gvardiol was created in a lab from the "world-class left-sided centre-back" template. He is among the best-passing defenders in the world, and his ability to advance the ball via either progressive carry (71.8 per 90 minutes, tops among Bundesliga defenders) or progressive pass (9.8 per 90, third) make him perfect for just about any possession-friendly side in the world. He has already played in over 30 matches in UEFA competitions and carved out more than 20 caps for a veteran-laden Croatia team, and he won't turn 22 until next January.

    The Dinamo Zagreb product's star rose considerably with his brilliant play for third-place Croatia in the winter's World Cup, and he sandwiched that performance with season-long excellence in Leipzig. He even scored a trio of goals from corners, including one against Manchester City in the Champions League knockout rounds.

    Expectations for 2023-24:

    Among Gvardiol's top comps at FBref.com is Manchester City's Ruben Dias. It's perhaps no surprise, then, to learn that he has allegedly been of interest to City for quite some time. It seems likely that he will be on the move soon, and bigger clubs mean heavier pressure. That said, he's quickly zipped from "up-and-comer" to "proven star." He'll likely handle any move just fine. -- Connelly
  • Sajla
    3.5k
    Intervju s Mikićem na Index.hr

    ima Mikić par pametnih za reći, a tu je i poneka zabavna anegdota
  • vjeko1701
    5.9k
    Biste li prihvatili poziv iz Dinama za neku takvu funkciju?

    U zadnjih par mjeseci sam od sto njih pročitao: "Ako me Dinamo pozove, ja sam spreman doći." Ajmo iskreno, ljudi, koje su to vaše i moje reference? Što, bili smo igrači? OK. Ja bih volio da Dinamo, ako bude tražio sportskog direktora, raspiše lijepo natječaj i pozove sve zainteresirane da iznesu svoj plan i program.

    Kako bi radio, koji su mu najbliži suradnici, koje su mu ideje. Ali, sad da mene netko pozove i kaže mi "e, Mika, ti ćeš sutra bili sportski direktor", ja to ne bih smatrao svojim uspjehom ako njih ne zanimaju moj plan, vizija i, na kraju krajeva, koje su to moje sposobnosti za taj posao.

    Pa ne mogu ja s neba pasti i reći: "Ja sam igrao u Dinamu, hvala što ste me zvali, da, ja ću biti sportski direktor." Ajde stani malo. Znaš li koristiti Wyscout ili slične platforme? Koji su tvoji kontakti? Jesi li spreman četiri mjeseca godišnje biti na putu? Jesi li spreman u roku od dva sata spremiti se za put na drugi kraj svijeta jer moraš uvjeriti nekog igrača u nešto?

    Jako je tu puno detalja i sitnica koje bi svi trebali šire sagledati, a ne samo reći: "Ako me Dinamo treba, ja sam spreman." Ako se svi nadamo da će nas netko pozvati iz kluba, onda će nas biti stotine. To je najlakše, ali, majstore, daj neki program i ideje, a ne samo: "Ja sam igrao u Dinamu."
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Kocha ne moze progutat, al Svabi to nije bila jedina vrhunska tekma. Po meni je u Rennesu jos bolje branio :grin: Pa sad skolovan, neskolovan cinjenica je da smo s njim pregrizli govno i konacno se opet kvalificirali u skupine.
    Mikic mi u javnim istupima varira od prosjecnog debila do jebote vidi ga je pametan i realan.
    Ovo sto on govori o nasim trenerima je meni opci dojam istih. Ja sam jedino od Bilica vidio i cuo da ulaze u sebe i da ide po treninzima jacih trenerskih imena.
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Koch je više legenda navijača nego što je bio dobar golman.

    Meni je uvijek zanimljivo pročitati intervjue stare generacije jer stara škola ima više karizme, šarma pa i elokvencije. Novija ekipa uglavnom odgovara floskulama ''lopta je okrugla'' a nisu ni nešto posebno karizmatični, čast iznimkama.
  • GZomanid
    572
    Meni je uvijek zanimljivo pročitati intervjue stare generacijeMaksim Maksimirski

    Sve stoji ali Mikić je: ja, ja i samo ja. Također je lijepo posrao sve trenere s kojima je radio, a mogao je i preskočit, bar zbog pristojnosti. Nitko ne vrijedi ništa osim japanskih trenera, japanske lige i japanskog načina života, ma da.. Još će odlučiti dal će biti trener ili SD :rofl:
  • Armagedon13
    958
    Bjelica uzeo i Benkovića
  • vjeko1701
    5.9k
    Taman se on i Oršić rastrče tamo do zime a onda lijepo nama kad ode Bjelica i na prodaju stave sve "njegove" :D
  • Patak
    2.2k
    Bjelica ima politiku koju bi mi morali imati - dovesti što više bivših Dinamovih igrača u problemima da im oživimo karijeru...win win za sve.
  • Eduardo
    17.6k
    dovedeš ih što više i šta onda, šta ako im ne oživiš karijeru? Onda bi pretpostavljam klub bio u problemu opterećen ugovornom obvezom prema igračima koji su mu beskorisni. Zvuči mi kao politika koja vrlo brzo može krenuti u krivom smjeru. Dinamo nije rehabilitacijska ustanova da radi takve stvari.
  • Markelo
    2.5k
    Benkovic je imao dobru sezonu u cvajti, mislio sam da će ga kakav Bundesligaš pokupit
  • Eduardo
    17.6k
    Alen Halilović ima novi klub! - španjolski drugoligaš CD Eldense. :confused:
  • Eduardo
    17.6k
    Leipzig za sada ne odstupa ni milimetra od tražeenih 100M€.

bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.