• marcio amoroso
    33.6k
    Stojanović i Pjaca bez minuta na protiv Intera. Obojica su bili na klupi. Brekalo zbog ozljede glave propustio gostovanje u Monzi.
  • marcio amoroso
    33.6k
    Gvardiol i Olmo od prve minute u Leverkusenu, a Majer je definitivno izgubio mjesto u prvih 11 Rennesa i opet je na klupi.
  • miro
    3.5k
    Baš gledam Rennes, pa to nije ni sjena od kluba kakav je bio prošle godine, barem po igri
  • Droljo
    5.9k
    Jbte mi smo počeli najbolje igrače prodavati u slabije od sebe klubove. :lol:
    Ili majer nije bio među najboljima ovdje kako se i meni uvijek činilo. Nikak mi nije legao, ima znanje čak i fizikalije ali nemam pojma, meni se čini da taj više ni za nas nije upgrade...
  • miro
    3.5k
    Nemoj dušu griješit, Majer, Baturina, Ivanušec plus Orša lijevo i Petko naprijed, ne bi znao otkud ti prijeti veća opasnost
  • Droljo
    5.9k
    Sve 5. Sam velim. Meni nije nikad izgledao kao igrač za top klubove. Ne patim od jedne dobre lopte kroz obranu ili udarca po golu po utakmici. Kak bi tu trebao biti nositelj a tamo se nemre izboriti za minute. Čudno
  • deda
    29.1k
    Šunjke suspendiran do kraja sezone.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Šunjke suspendiran do kraja sezone.deda

    Ne kuzim, zadnjih 5 Utakmica nije igrao za Herthu sad je on krivac? To valda kao Ciro 1998 sa Cvitom da pokaze tko je Gazda onaj Dardai
  • Mr Anderson
    5.8k
    Najlakše na njemu graditi autoritet. Na posudbi je, otkupili ga ne budu, nije u prvih 11. Kladio bih se da je to smišljeno.
  • xavier
    11.3k
    Najlakše na njemu graditi autoritet. Na posudbi je, otkupili ga ne budu, nije u prvih 11. Kladio bih se da je to smišljeno.Mr Anderson

    Rekao bih da je to jasna stvar.
  • Krizy
    38.3k
    Ćorluka, Vukojević, Etto, Bišćan... na "otvaranju" terena Luka Modrić
    zal11p7wwxhtld8f.jpg
  • Crusades1986
    10.1k

    Lijepo je vidjeti neka stara lica
  • Captain America
    14.9k
    Šokota je tu isto.
  • Efes Pilsen
    7.2k
    Jedva Vrdoljaka prepoznao, a i Bosnjak se fino ucivilio..
  • Markelo
    2.5k
    Etto, s modom kao da je 2006-ta. Veliki respekt. Vrdoljak s druge strane ispao na slici kao patuljak od niti 1,70m
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.