• marcio amoroso
    31.9k

    Meni ni blizu drag kao ovi gore nabrojani.
  • Nema zaleđa Mikića
    1.1k
    Ipak Mandžukić. Iako je Šuker bio klasa, Mandžo je imao kontinuitet. Prvi napadač Bayerna u vrijeme kad je bio najdominantniji,solidna epizoda u Atleticu i vrhunske predstave u Juventusu. U Arabiji i Milanu epizodne uloge, odigrane čisto radi love. Uz to, golovi za reprezentaciju kada je najpotrebnije.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Ima nekoliko rukometaša koji su baš prva liga, ali nitko da ga baš volim. Jednog sam košarkaša zaboravio koji mi je baš vrh. Naš Kruno Simon. Ne mogu vjerovati da sam baš njega izostavio :monkey:
  • SAS1987
    13.2k
    Jako mi je zao sto se nikada nije vratio u Dinamo ali klub je jednostavno postao prevelik da bi se ovdje igralo pred kraj kariere.
  • miro
    3.1k
    Šuker je za klasu do dvije bolji igrač, da nema Luke rekao bih da je naš najbolji nogometaš svih vremena, ali isto tako je obično govno po pitanju svega ostaloga. Što se najdražih sportaša tiče, meni osobno je Dražen daleko, daleko iznad svih
  • KlasicZg
    515

    Zlaju Horvata ne smijes izostavit...ostavljo je srce na terenu 18 godina za Zagreb
  • Keyser Soze
    8k
    Šuker je bolji napadač od Mandžukića i mislim da tu nema spora. Čovjek ima 45 golova u 60 nastupa za Hrvatsku, zlatna kopačka SP, srebrna lopta France Footballa za '98. godinu, baš top klasa. Mandžo je osvojio više i možda je uspješniji kad se sve zbroji, ali mislim da je Šuker bio kvalitetniji igrač. Mandžukić je poseban po svojoj borbenosti i bitnim golovima, stvarno je bio igrač za velike utakmice i mislim da niti jedan igrač njegove generacije nije grizao za ekipu kao on.
    U svakom slučaju hvala mu za sve golove u plavom dresu, ono mitsko rušenje Ajaxa usred Amsterdama i naravno svim golovima za Hrvatsku, a pogotovo onim na velikim natjecanjima i polufinalu s Englezima.
  • Kwedi
    3.8k
    Ček, jel se može Šukera malo više raščlaniti od '98?

    Ne se svesti na želje i pozdrave.

    Ima top sezonu u Realu. Dominirao u Sevilli.

    S druge strane Mandžo - u kojim klubovima igrao, koliko nastupa/golova?
    Koliko golova u finalu Lige prvaka?
    Jel Brendon zabio u finalu SP-a?

    Ne govorimo o talentu jer ako je to kriterij onda ima deset HR igrača ispred Mandže zadnjih trideset godina, već o karijeri se referiramo.



    Kao što su Boban i Prosinečki bili talentiraniji i bolji igrači od Modrića, al obojica skupa nemaju karijeru ko ovaj.

    Al isto tako ni Kovačić nemre uć zasad u rečenicu iako ima hrpu trofeja do sad.
  • xavier
    11.1k
    Ajde nemojmo pretjerivati. Koliko god mi je Mandžo jedan od naših najdražih igrača, a Šuker mi, posebno zbog svega nakon karijere na terenu, nije nimalo drag, realno je Šuker jednostavno bio klasa iznad Mandže.

    Ovo nabrajanje klubova u kojima je koji igrao nema nikakvog smisla jer posebno mlađi očito ne znaju da u ono vrijeme nisu svi najbolji igrači igrali u istih 5 klubova.
  • Neki tip
    19k
    Kao što su Boban i Prosinečki bili talentiraniji i bolji igrači od ModrićaKwedi

    Po kojem to kriteriju je itko ikad od hrvatskih veznjaka bio bolji igrač od Modrića?
  • Kwedi
    3.8k
    Po talentu.

    Al ovdje ne govorimo o tome da li je Sammir bolji od Badelja kad je Sammir flopnuo, a Badelj nešto napravio.
    Čisto kao primjer da u kriterijima ako je netko najbolji nije samo talent već i činjenica kakva mu je karijera.
  • Neki tip
    19k
    Po talentu.Kwedi

    Napisao si talentiraniji i bolji pa sam zaključio da misliš da ima još nešto osim talenta (na koji si se već referirao) po čemu su bolji.

    Oko toga da se mora gledati i karijera, ne samo "talent" valjda nikakve sumnje ni ne može biti.

    Dakle, učinak, a ne potencijal za učinak.

    Rekao bih ovako.. Šuker je veći golgeter, napadač, ali Mandžukić je nesumnjivo veći igrač, nogometaš u kompletu.
  • Eduardo
    17.2k
    Jozi Šimunoviću propao transfer u jedan od HNL klubova jer nije prošao na liječničkom pregledu.

    Prošle godine isto se dogodilo kad je trebalo doći u Rijeku. Zna netko o kojem klubu se ovaj put radilo?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.