• pencilneck
    633
    Meni je nevjerojatno da je na pobjedu West Hama protiv nas kvota 2.00. WTF? Čak i da igraju sa apsolutno svim rezervama, i dalje su po meni oni ogroman favorit, s obzirom na to u kakvom smo stanju.
  • Dudu
    2.6k
    Pa i jesu favoriti s kvotom 2.00, kad su X i 2 po 3.60.

    Neće sigurno stavit kvotu 1.30, pa da hazarderi udaraju velike pare i tako stvore za sebe ogroman rizik od deficita u situaciji gdje su Dinamu puno potrebniji i remi i pobjeda, nego West Hamu koji daje maksimum da drži priključak u Premir Ligi.

    Bookmakerima je cilj zarada, a ovo je najbolji omjer kvota da privuće podjednak broj oklada na sve opcije što će njima u konačnici dat siguran profit.
  • pencilneck
    633
    Kakvi luzeri ovi iz Genka. Prvo za vikend prokockaju vodstvo 2-1 s igračem više 10 minuta prije kraja protiv Club Bruggea i izgube 2-3. Danas protiv istog protivnika u Kupu vode 3-2, prime gol u zadnjoj minuti i onda izgube na penale. Teško da će im trener ovo preživjeti. Vjerojatno će na Rapid s novim trenerom.

    Sječa trenera u ovoj grupi. Samo se još čeka Moyes.
  • NORTE
    8.9k
    Sječa trenera u ovoj grupi. Samo se još čeka Moyes.pencilneck

    Moyes je valjda najbolji trener sezone.
  • rob ljubavi
    772
    Fokus isključivo i samo na derbiju, ali West Ham dobio doma Chelseaja 3-2(gubio 1-2), pa bi mogli oni i odmarat svakako u četvrtak pošto idu u Burnley 3 dana kasnije, ali mislim da tko god zaigra bit će zeznuto.

    Idealan scenarij i poziv za sve neodlučne, sutra doći na tekmu i proslavit pobjedu i pjesmom ispratit dečke u London po barem bod,ako ne i 3 :grin:
  • pencilneck
    633
    Genk nastavio s očajnom formom, samo 1-1 s Mechelenom. Nije pobijedio ni Rapid, 1-1 u gradskom derbiju s Austrijom. Iskreno, ne zna se tko je lošiji trenutno u trojcu Dinamo-Genk-Rapid. Dinamo čini se ide po porciju u London, a ne bi bilo loše da Genk dobije Rapida pa da završimo u Konferencijskoj ligi, samo bojim se da Genk to nije u stanju napraviti koliko su loši.
  • pencilneck
    633
    Genk očekivano smijenio trenera nakon niza katastrofalnih rezultata. Pomoćni trener će privremeno voditi ekipu dok se ne nađe zamjena.
  • Eduardo
    17.1k
    Genk očekivano smijenio trenera nakon niza katastrofalnih rezultata. Pomoćni trener će privremeno voditi ekipu dok se ne nađe zamjena.pencilneck

    Nadajmo se da im je privremeni genijalac u rangu našeg.
  • pencilneck
    633
    Ja se nadam Genkovoj pobjedi jer želim da igramo KL, ali bojim se da je Genk trenutno preloš da dobije Rapida. Odigrali su 7 utakmica u Europi ove godine i jedina pobjeda im je ona slučajna u Beču golom u sudačkoj nadoknadi.
  • NitkoBitan
    11.5k
    Samo treba pogledat potencijalne protivnike koji nas cekaju u El, a koji u KL. Meni se ipak gleda vise od jedne runde na proljece
  • pencilneck
    633
    Ma u principu ne bih imao ništa protiv da ostanemo u EL pod uvjetom da to sami izborimo bodom ili pobjedom u Londonu. Samo se bojim da ne bi onda nekome palo napamet da Kopić možda i nije tako loš izbor pa ostane trener jer "ipak nije izgubio od Premierligaša".

    Najgora mi je solucija da nas WHU uništi, ali se plasiramo dalje jer je Genk bio još gori od nas.
  • Dautbegović1
    92
    E tko zna kako ćemo izgledati na proljeće?
  • pencilneck
    633
    Znao sam da će Rapid dobiti ovog smiješnog Genka. Iako sam priželjkivao KL, drago mi je da smo osigurali proljeće u EL svojim rezultatom u Londonu, a ne zbog Genkove nesposobnosti.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    Jel netko zna koliko se dodatno igrača može registrirat dalje za natjecanje? Nisam siguran jel je tri ili više, jer ako je tri najebali smo jer nam treba minimalno 5 pojačanja xD
  • marcio amoroso
    31.8k

    Sumnjam da ima ograničenja.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.