• TresnjevkaZG
    674
    3oww12cie20ubjuz.jpeg
    Jel se mozda znaju tocni datumi odigravanja utakmica (pogotovo domacih)?
  • Mr Blue
    3.3k
    Nažalost, ne. Zna se načelno koji je vikend, to možeš provjeriti ovdje. Prvo kolo igrat će se 1./2./3.10. Realna je šansa da ćemo mi svoje domaće utakmice igrati petkom (dakle 1.10. u ovom slučaju) kako bi se izbjegla kolizija s nogometnim Dinamom, ali to su isto samo špekulacije u ovom trenutku.

    Da, gledatelji će biti dozvoljeni. Uvjet za ulazak na tribinu je važeća Covid propusnica, kao i na sve sportske događaje u državi. Nadam se da se vidimo u što većem broju. Izuzev Šalate, posljednja službena utakmica Futsal Dinama s navijačima je bila 9.10.2020. na utakmici protiv dubrovačkog Squarea.



    In other news...

    Osim protiv Šibenika 1983 na Šalati, Futsal Dinamo odigrao je još dvije trening utakmice. Protiv reprezentacije Saudijske Arabije koju s klupe predvodi jedan od najboljih trenera na svijetu Andreu Plaza, Plavi su remizirali u Poreču 1:1. Strijelac za Plave je bio Kristian Čekol. Sažetak utakmice pogledajte ispod:


    Nakon Šalate odigrali smo i trening utakmicu protiv Alumnusa koju smo pobijedili 4:3, s napomenom da smo pri vodstvu 3:1 vježbali igru s igračem više, što je kaznio protivnički golman s dva pogotka na praznu mrežu. No nakon dva pogotka Mudronje te jednog Novaka, posao je završio Grbeša. Izvještaj utakmice pročitaj ovdje.

    Šalatu smo zaključili, hvala svima koji su bili dio te nedjeljnje večeri. Tko je bio, nadam se da se zabavio. Najvažnije je što smo prodajom Vukovarske pive i prodajom ulaznica osigurali solidan iznos za našu kuću u Vukovaru.

    241994408_4384182531640398_6738303651379384083_n.jpg?_nc_cat=111&ccb=1-5&_nc_sid=0debeb&_nc_ohc=xcXa8oxNyOgAX8y1anV&_nc_ht=scontent.fzag4-1.fna&oh=8a7936ab5cbf211260645f8fd2adc84b&oe=61732D28
    • Bogatu fotogaleriju sa Šalate pogledajte ovdje.

    Posebno vrijedno izdvajanja sa Šalate je Superkup Oskar Kadrnka, utakmica koja se odigrala na poluvremenu glavnog događaja. Pobjednici premijernog izdanja je ekipa MNK Sasina, a izjave sudionika i više o samoj utakmici pročitajte ovdje.
    • Fotogaleriju sa Superkupa Oskar Kadrnka pogledajte ovdje.


    A kad smo se dotaknuli Superkupa, danas je i neslužbeno otvaranje futsal sezone!
    Pilot projekt futsal superkupa održat će se danas i sutra u Vrgorcu, a na turniru će nastupiti Vrgorac, Novo Vrijeme Makarska, Crnica i Futsal Dinamo. Olmissum, kao prošlogodišnnji osvajač lige i kupe neće sudjelovati iz sebi znanih razloga.

    Napomena kako je ovo pilot projekt, no već od sljedeće sezone ovakav format Superkupa trebao bi zaživjeti kao službeni. U svakom slučaju, dobre vijesti za popularizaciju futsala.

    Nije ovo ništa novo, Hrvatska je ovaj format 'kopirala' od Španjolske, ali i drugih kvalitetnih liga. Na turniru će, po pravilu, sudjelovati osvajač lige, kupa te dvije najbolje plasirane ekipe.

    Večeras u 20:30, Futsal Dinamo igra protiv Novog Vremena iz Makarske, kojima nedostaje nekoliko bitnih igrača, ali ova utakmica će zasigurno biti prvi pravi test ove sezone za Plave.
    Dinamo je, naravno, u lovu na naslov, a više o svemu ovome možete pročitati na našoj web stranici.
    241864029_4384145458310772_4990715420250577145_n.jpg

    Prijenos uživo će biti omogućen, najvjerojatnije na YouTube kanalu HMMK Vrgorac, no točan link ćemo objaviti na našim kanalima čim postane dostupan.
  • Mr Blue
    3.3k
    Realna je šansa da ćemo mi svoje domaće utakmice igrati petkom (dakle 1.10. u ovom slučaju)Mr Blue

    Eto, igramo prvo kolo u subotu 2.10. u Domu sportova protiv Universitasa, potvrđeno.
  • Mr Blue
    3.3k
    Počinje utakmica!

  • Baneki
    714
    0:6, uf, nadam se da ovo nije pravi pokazatelj kvalitete.
  • Mr Blue
    3.3k
    I ja. Nadam se i da je riječ o različitom stupnju priprema... Od samog početka krenulo je loše.

    Sutra je novi dan i nova utakmica. Za treće mjesto protiv Crnice u 18h - moramo pokazati više!
  • Mr Blue
    3.3k
    Izvještaj jučerašnje utakmice je dostupan na poveznici u nastavku:

    Večeras od 18h igramo protiv nešto oslabljenje Crnice u odnosu na prošlu sezonu, ali svejedno dobrog protivnika. Utakmica za treće mjesto počinje u 18h, a prijenos ponovno na YouTube kanalu HMNK Vrgorac. Najava utakmice na poveznici u nastavku:
  • Mr Blue
    3.3k
    Sažetak jučerašnje utakmice dostupan na klupskom YouTube kanalu:
  • Eduardo
    17.3k
    Lijepo ga je Kanjuh pogodio :grin:
  • Mr Blue
    3.3k
    Utakmica za treće mjesto:
  • deda
    27.6k
    Danas je početak sezone, što se očekuje?
  • Mr Blue
    3.3k
    Od tekme ili sezone?

    Znam će glupo zvučat s obzirim na poraze pred sezonu, ali meni se čini da se kuha nešto dobro.

    Mislim da ćemo ove sezone gledati jedan drugačiji i prije svega brži Dinamo. Trebat će vjerojatno vremena da sve sjedne na svoje, bit će teško na startu prvenstva, ali što dalje bude odmicalo siguran sam da će naša kvaliteta i naporan rad isplivati.

    Večeras napeto, kao i uvijek. Universitas se pojačao ni manje ni više nego s Dujom Bajruševićem, pa sad uz Gotovca imaju i još jedno vrlo kvalitetno rješenje u terenu.

    Samo da Piplica bude siguran pozadi i mi ovo dobijamo.

    Livestream za sve koji ne mogu na tekmu:
  • De Oliveira
    895
    Dva penala promasimo i onda primimo onakav gol...
  • Miro93
    2.7k
    Nadam se da će se ubuduće moći kupiti karta 15,20 minuta nakon početka (19:20 konkretno) jer mi je frend danas poljubio vrata. Eto, čisto mala kritika. Nije nikome u interesu da netko ostane vani.
  • deda
    27.6k
    Pali 2-4
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.