• Marley
    1.7k
    Ja volim old school, bas ju s gustom isprintam :blush:
  • Dino
    2.7k

    Ak je printanje old school u koju domenu bi onda pripadala da kupujes karte na karatani? :lol:
  • Filip 91
    748
    @Liks90 čekaju se izvještaji...
  • Marley
    1.7k
    imas pravo :lol:
    Preformulirat cu, draza mi je karta u papirnatom obliku (to ipak JE malo old school u odnosu na zaslon mobitela :grimace: )

    Btw.jedva cekam kad ce se moci normalno izabrati mjesto pri online kupovini. Ovi pokusaji nastimavanja cim boljeg mjesta, a kupujes i vise nego na vrijeme... :roll:

    Jel se na karatani moze birat mjesto???

    Edit. zasto su na zapadu svi sektori izmedju 3 i 9 vec nedostupni, zar su to sve godisnjaci?
  • ShanKu
    747
    valjda jesu, još nisu počeli potvrđivat da nejdu na utakmicu.. budu popodne i sutra sigurno
  • criticus
    2.3k
    zasto su na zapadu svi sektori izmedju 3 i 9 vec nedostupni, zar su to sve godisnjaci?Marley

    5,6 i 7 su godišnjaci, a veliki dio 4 i 8 su sponzori.
  • Samo Dinamo
    132
    Ima i nas godišnjaka na 8
  • deda
    32.6k
    Ako dobro brojim na brzaka prošlo je preko 300 karata za Loksu. Ne očekujem čuda baš za subotu, ali ova brojka je fina.
  • Rakovica1986
    660
    mislim da će na prodaju karata značajno utjecati objava o novom treneru na klupskim stranicama.
  • mali M
    5.2k
    uf uf uf... nisam se dogovorio još sa ženom, a Dinamo... a Bjelica... hjooooooo ako mi se rasproda SD
  • mali M
    5.2k
    ništa, rekao sam da sam ja gazda u kući, lupio šakom o stol sam na poslu i potajno kupio kartu
  • M94
    1.2k
    Još jednom podsjećamo sve članove godišnjih ulaznica kako je klub od ove sezone uveo mogućnost prepuštanja svog mjesta na tribini u slučaju nemogućnosti dolaska na utakmicu.

    VIDIMO SE NA MAKSIMIRU!
    Mihael2305

    Ja ne mogu prepustiti kartu/utakmicu.
    Nema jos mogucnosti
  • Samo Dinamo
    132

    Kaj si lud, ovu prepustiti!?!?
  • jedan u nizu
    8.3k
    Takoder, kaze nema dogadaja u ponudi
  • NKDZ86
    1.6k
    Ova tekma se ne odgađa, nema tog ekipa!! :razz:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.