• don
    5.5k
    napisano je pojedinačnih a i uvijek kad pišu koliko je prodano stave brojku bez godišnjih. Ne znam zašto bi sad promjenili, a ako i jesu promjenili i stavili opet pojedinačnih onda ne znam šta reć za tog admina.. Tako da vjerujem da je pojedinačnih.

    za derbi ulaznice, ne za LP.
  • Dani Olmić
    222
    al to ne znaci da se recimo ne bi ipak mogla nabavit pojedinacna za ZD 3 recimo?
  • Jaro
    7.3k
    Na SG je numerirano ili sjednes gdje stignes. Zadnji put sam tamo bio na Bobanovoj oprostajci...
  • Sunja86
    1.2k
    Da, upratio sam da su i prije stavljali, broj prodanih pojedinačnih.
    Sada mi je sumljivo pošto je po izvještajima ovdje i na službenoj stranici kluba, razlika u 3k ulaznica.
  • Big Daddy
    1.1k
    Da, jucer je bilo 6000 +preko 4000 godisnjih
  • Liks90
    1.9k
    kakve godišnje kaj pisete, Ak piše pojedinačne onda su samo pojedinačne!
  • recikaj86
    352
    Pa kažem za preostale sektore u paketima. Ostatak zapada dolje ( sektori 3,4,5...) je otišlo na godišnje ulaznice i tako to.
  • don
    5.5k
    pričamo za derbi ulaznice
  • NitkoBitan
    17k
    Mozda nepopularno... Tempo prodaje za clanove (derbi) se skroz smanjio i ne vidim smisao u tome da se ne puste karte online u slobodnu prodaju. Tko je htio kupit od clanova - kupio je.

    Dinamo realno ima puno vise navijaca od tih 44 000 clanova tako da je mnogima onemogucena kupnja. Tamo u kisni petak sumnjam da ce bit neka grabez za kartama u slobodnoj prodaji tako da je sigurno bolje vec sada pustit tu slobodnu prodaju.
  • recikaj86
    352
    aj opet pogledaj komentar od kolege @Dani Olmić , još je odvojeno pitao za to.
  • Keyser Soze
    10k
    Pa ima masa ljudi koji su se učlanili preko shopa i sad ne mogu doći do karte nego moraju čekati utorak. U utorak će opet bit navala.
  • NitkoBitan
    17k
    Nakon prvog dana prvokupa za clanove najveca navala ce bit na dan slobodne prodaje.

    E sad je problem sto je to dan utakmice za koji su lose vremenske prognoze. Da se pusti duze slobodna prodaja prodalo bi se tako vise karata, al ok...
  • Keyser Soze
    10k
    U utorak će ljudi navaliti, ja znam barem 10 njih kojima članska nije stigla i sad ne mogu kupiti online. Na kraju krajeva, stadion će biti ispunjen isključivo dinamovim članovima, bilo to 15 ili 20 tisuća skroz nebitno.
  • NitkoBitan
    17k
    Dinamo ima navijace koji nisu clanovi, a takvih je dosta vise nego clanova. Dobro, clanovi su malo "zagrizeniji" i u vecem postotku idu na utakmice, ali jednostavno "gubis" brojku...

    Sav ovaj "cirkus" zbog bojazni od mozda 200-300 tovara na zapadu koji ce bit mirni kao bubice.
  • Big Daddy
    1.1k
    e bas tako, nek ih od ponedjeljka puste u slobodnu prodaju i siguran sam da ce ici sigurno brzim tempom neg sad.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.