• Dinamosaur
    1.5k
    jel budu i podzemne garaze ili parkira ko gdje hoce?
  • Big Daddy
    1.1k
    Kad budu konacno ulaznice za Istru? Srijeda za clanove, cetvrtak za sve?
  • skener
    882
    https://gnkdinamo.hr/hr/vijesti/clanak/informacije-ulaznice-za-utakmicu-dinamo---istra-19611

    Cijene ulaznica za članove za utakmicu Dinamo – Istra 1961:

    Tribina zapad dolje - 15€
    Tribina sjever dolje - 7€

    Cijene ulaznica za sve ostale navijače:

    Tribina zapad dolje - 20€
    Tribina sjever dolje - 12€

    Članovi kluba do 12 godina imaju pravo na besplatnu ulaznicu koju podižu online putem na servisu tickets.gnkdinamo.hr unosom broja aktivne članske iskaznice.

    Tribine zapad gore i sjever gore NEĆE biti u prodaji za utakmicu Dinamo - Istra.



    Ulaznice će se prodavati na blagajnama Ticket pointa i online putem.

    ONLINE prodaja ulaznica počinje u utorak, 30. srpnja u 11 sati i završava na dan utakmice, 02. kolovoza u 21:00 sati.

    Online ulaznice moći će se kupiti na sljedećem linku:

    https://tickets.gnkdinamo.hr/

    FIZIČKA prodaja ulaznica na Ticket pointu počinje u četvrtak 01. kolovoza u 11 sati i završava u petak 02. kolovoza u 21:45 sati.

    Prodaja ulaznica na TICKET POINTU:

    Četvrtak, 01. kolovoza, 11 - 19h

    Petak, 02. kolovoza, 11 - 21:45
  • recikaj86
    352
    Treba printat ulaznicu jos uvijek?
  • mali M
    5.1k
    Kako me sad panika ulovila! Bio sam uvjeren da je utorak i da mi ne radi online kupovina :lol:
    @Pop corn ovo gore pitanje? Printamo još ulaznice?
  • ShanKu
    734
    koliko je ostalo još ulaznica?
    (Šalim se, to je samo trening pitanje) :sweat:
  • Marley
    1.6k
    Isprike ako se vec pisalo o tome. Kako ide s ovim besplatnim kartama na koje imaju pravo clanovi? Kako se preuzimaju?
  • rioda
    4.8k
    Isto online, tamo gdje se kupuju ulaznice za utakmicu. Imaš dva taba, kupi ulaznice i preuzmi besplatne ulaznice za članove, pa se samo prije kupovine prebaciš na taj drugi
  • Marley
    1.6k
    Ok, thanks.
    Bonus pitanje :grimace:, kad ju jednom preuzmem, onda se smatra iskoristenom ulaznica jel tako?
    Neka viroza mi je doma pa me frka sto ako slucajno necu moci u petak. U tom slucaju nemam sto napravit nego poklonit kartu da ne propadne?
  • NKDZ86
    1.4k
    tako je da
  • rioda
    4.8k
    Onda najbolje pričekaj do petka pa tad uzmi kad budeš sigurna
  • Marley
    1.6k
    Thanks, tako cu i napravit. Naravno, htjela sam uzeti odmah sad u 11, ali valjda ce razum prevladati :lol:
  • jedan u nizu
    8.2k
    Kao član imam neiskorištene besplatne ulaznice za članove.
    Kao godišnjak to mi ne treba pa ne koristim.

    Ali evo, jedan prijatelj došao na GO pa želi na tekmu.
    Da li mogu iskoristiiti svoju besplatnu kartu na njegovo ime?
  • Bosskovitz
    11.7k


    Mislim da ne, da te ulaznice mogu biti samo na tvoje ime. Isto tako, vjerojatno se radi o bugu, inače je bilo da nemaš pravo na besplatne ulaznice za članove ako imaš godišnju.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.