• Riot
    1.8k
    Treba vam USB stick.
    Jedina caka je da aparat ne vraća višak ubačenog novca, pa tu treba paziti.
    Felip

    Jednostavnije ti se prijavit na https://printbox.net/hr/hrvatska/ , preko mobitela učitaš dokument i karticom platiš
  • ivanzg
    22
    Pitanje za nekoga tko je u klubu i ima možda neka saznanja.

    Da li se razmišlja ili da li postoji mogućnost da se za sljedeću sezonu biraju mjesta na tribini kod online kupnje kao kod svakog kluba ili je to u našem slučaju nemoguće ?

    Nije nikakav revolt nego čisto informativno jer me nekoliko kolega s posla koji nisu česti na tekmama a sad su malo zagrizli i furaju klince pa su me pitali zašto se ne može birat mjesto na tribini.
  • Liks90
    1.1k
    Sjever gore 2700, zapad preko 1250
  • SAS1987
    13.5k
    Da li se razmišlja ili da li postoji mogućnost da se za sljedeću sezonu biraju mjesta na tribini kod online kupnjeivanzg

    Nekad je to vec bilo moguce :smile:
  • ivanzg
    22
    Znam da je bilo i da se maknula ta opcija, zato me ljudi i pitaju.
  • Big Daddy
    208
    ZG ce se ionako rasprodati.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Znaci zapad gore 1200 i sjever gore 2700 do ovog trenutka+6371 zapad dolje +4950 sjever dolje +150 kohortasa na jugu=15371 cca
  • Liks90
    1.1k
    Ma nije zapad dolje cijeli prodan…ove sponzorske i to ne treba uzimat zdravo za gotovo
  • Liks90
    1.1k
    Možda nekih 6000
  • Liks90
    1.1k
    Prodat će se do tekme još 2 soma sigurno
  • Papastrumf
    10k
    Nema potrebe da pises 3 posta jedan iza drugog. Editiraj post ako si nesto izostavio.
  • strumfich
    156
    @deda
    ne znam jesi se oglasio vec u vezi ove teme, al da l' stvarno brojaci prikazuju manje brojke od realnih ili smo mi svi ludi?
  • DrawTube
    3.1k
    bar je brojnim otprilike ljude svaki put i rekao hih da nas redovno zakidaju za 10-20%

    Na Istri je po mojim procjenama bilo preko 11 000 ljudi a brojači kažu 9300, dakle 18% zakinuti

    Na Rijeci sjever pun, Zapad Gore i Dolje na 90%, Sjever Gore dobro popunjen i pola Juga ~17 500 službeno, a zapravo oko 20 000
  • Liks90
    1.1k
    Zakinu uvijek za bar 2000
  • Liks90
    1.1k
    Zapad gore preko 1300 prodanih
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.