• dinamo u srcu
    1.2k
    Ja sam bio u redu oko 18:40 i rekao je dečko da nije puno.
  • NKDZ86
    231
    Bome sam iznenađen, može ovo i u nepopularna mišljenja, ali očekivao sam da će se prodat u 1danu za jug. Ne kužim, blizu je, svaka tekma nam je finale, dobro vrijeme, ne znam.
    Al dobro, nije da se opterećujem nit me briga, ali s obzirom na prošle tekme, očekivao i ovdje navalu.
  • Liks90
    852
    ljudi, nebitno jel se proda u dan dva…sjetite se priie par godina išlo bi 300 ljudi Maks, a sad će bit 3 + soma s istokom vjerojatno…ovo su odlične brojke
  • Hnlovac
    164
    ha gle prošle sezone je na 2. tekmi Varaždin - Dinamo bilo 7600 ljudi a tad nije bio toliki hype među nama . Također sumnjam da je Istok bio varaždinski tkda smo pokazali da je 7000 stvarno ostvarilo i da trebamo težiti brojci boljoj od te

    7000 ljudi je bilo odlično tada, sada će biti odlična peteroznamankasta brojka
  • Liks90
    852
    ali jug nikad nije bio tak pun…
  • Hnlovac
    164
    Koliko se sjećam dobili smo kontingent od 1000 ulaznica + još su se lomila koplja jesmo li dobili 1300 zbog prodaje u Varaždinu. Sad kad vidim sažetke očito se radilo o 1000 mjesta jer je lijevi sektor bio prazan pa se soma ljudi uguralo na desni.

    Realno da nam je ponuđeno ulaznica kao i sad raspeodali bi Jug. Tad je bila apsolutna ludnica s kartama .

    Realno da nikad nismo prebacili 6 soma na Vž bi rekao da je i ovo impresivno, ali s obzirom da smo u Vž 2x imali prek 7000 ljudi sve ispod 8000 će biti slabo s obzirom na hype
  • Brusa
    677
    Mislim da se ne trebate brinuti oko posjete. Ako sa mnom koji sam gelipter (ne mogu naći bolju riječ), ide 7 ljudi na tekmu i još 7 ljudi iz Zg preko mene nabavlja karte onda će bit sve puno
  • Liks90
    852
    http://www.badblueboys.hr/slike/varazdin-dinamo-19-02-2023

    Bilo je pa skoro sve puno, Al cca soma ljudi
  • Crni86
    1.1k
    Ista prica bila i za loksu pa je krajnca grmila. Korak po korak.
    Slozio bi se sa kolegom Liksom gdje su ove brojke uspjeh u odnosu na proslost. Da je potencijal puno veci je isto tako istina, ali se ne moze ostvariti preko noci. Doc ce sve na svoje mjesto.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Bilo je pa skoro sve puno, Al cca soma ljudiLiks90

    Prodavalo se u Zagrebu 1000 komada a ostatak u Varazdinu. Mislim da se i na dan tekme u Varazdinu moglo uzet.

    Tada je tih 1000 komada otislo u dan dva. Glavnom bilo je sigurno vise od 1000 ljudi.
  • deda
    27.7k
    Sad je otišlo u dva dana u Zg 1.054
  • don
    1.5k
    e da smo prije imali ovakvih problema... hocemo li na Istri imat 11.000 ili 9.000, hoce li se otvarat gornje tribine, hoce li gostujuca tribina bit rasprodana za 2 ili 3 dana :grimace:
  • deda
    27.7k
    Malo smo se razmazili pa bi htjeli još jače brojke. Ove brojke su već sad šokantno dobre. Koliki je prostor za rast teško mi je reći, vjerujem čak veći kod kibica nego kod grupe.
  • Dinamosaur
    945
    Bit ce to sve dobro, ma preje..no

    Ovo malo kaj je ostalo za jug ce otici- to je cca 1500 ljudi na jugu.
    Masa ih je uzimala i za istok, neki i za zapad.
    Uzimat ce i sutra i preksutra

    Samo krenite, jos je samo 5 stanica do naslova!
    Nema predaje!
  • Rakovica1986
    537
    Jel bi na mom mjestu sa ženom i klincem od godinu i nešto išli na zapad il na istok u Vž? Treba uzet u obzir da će žena i on vjerojatno morat napustit tribinu ako budu nemirni
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.