• Nino Bule
    12k
    Dakle 2750 karata ostalo, mogu komotno odma sutra otvorit jug
  • bbb medimurje
    3k
    Vidim da i godisnje jako dobro kapaju
  • deda
    29.2k
    Gotov je i zapad gore, ostaje samo sjever gore.
  • Blue 67
    212
    Dakle 2750 karata ostalo, mogu komotno odma sutra otvorit jug
    30mReplyOptions1
    Nino Bule

    Nema razloga da ne otvore. Zna li tko koliko norvežana dolazi.
  • Salva
    2.4k
    Bome se nisam nadao ovome.
  • NORTE
    9.8k
    Bome se nisam nadao ovome.Salva
    Objasni molim te.
    Zašto se nisi nadao navali na ulaznice nakon minimalnog poraza u playoffu LP?
  • Nino Bule
    12k

    Pisao je netko na drugoj temi, 100 norvezana i da idu na jug, moze se bez problema pustit 3500 karata za nas, manja tampon zona i norvezani.
  • Nino Bule
    12k

    Prvi dan prodaje, do 18 sati skoro sve rasprodano, vecina nas je mislila da ce bit pun maks ali ja sam ocekivao da ce to kapat sve do pocetka utakmice, ovo je bas navala.
  • Jurki
    9.5k
    Ostal jos samo sjever gore max 1500 karata
  • NORTE
    9.8k
    Prvi dan prodaje, do 18 sati skoro sve rasprodano, vecina nas je mislila da ce bit pun maks ali ja sam ocekivao da ce to kapat sve do pocetka utakmice, ovo je bas navala.Nino Bule
    S obzirom na posjete zadnja 3 derbija meni ovo nije nikakvo iznenađenje.
    dinamo je konačno počeo i igrati, razmontirao dva glavna konkurenta za titulu i neloše odigrao na umjetnoj travi uz minimalan poraz.
    Atmosfera na tribinama je nikad bolja, a ulog je jako velik.
    U Ligu prvaka da podignemo tenzije!

    jug, moze se bez problema pustit 3500 karata za nasNino Bule
    To je veliki kapacitet zapravo, jedva čekam obavijest o puštanju tolikog broja ulaznica za dinamovce.
    Jug poludi!
  • Salva
    2.4k
    Pa evo napisao je Nino gore otprilike kako i ja mislim. Na temi za Bodo sam napisao da očekujem rasprodan stadion, ali ne za 7 sati prodaje.

    Ne znam kad smo zadnji put rasprodali praktički 4 tribine u manje od jednog dana.
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Ajde još ljudi navalite za taj sjever gori šta je ostalo, ispratimo dečke u LP sa punim stadionom
  • NitkoBitan
    13.5k
    Ajde još ljudi navalite za taj sjever gori šta je ostaloBBB Sibenik

    Kad zavrsi prodaja godisnjih pustit ce se ostatak dostupnih mjesta za sjever dolje, prvo to uzet pa tek onda sj gore.
  • Captain America
    15k
    Vratili su na ulaznice.hr zapad gore sektor 5 i 6 u prodaju.
  • Blue 67
    212
    Pisao je netko na drugoj temi, 100 norvezana i da idu na jug, moze se bez problema pustit 3500 karata za nas, manja tampon zona i norvezani.Nino Bule

    Steta sto nemaju mozga za to napravit
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.