• deda
    27.6k
    U 12.40 prošlo je preko 2.400 od ponuđenih online ulaznica.
  • Ali
    1.9k


    deda, sorry kaj smetam ali mozda znas info. Ak je placen u fan shopu na stadionu produzetak clanske (clanska je istekla u 2023) , a jos nije stigla postom ta nova clanska za 2024, moze li se kako iskorisiti pravo na besplatnu ulaznicu dok ne stigne postom clanska i ak moze kako i gdje treba otici.
    Pretpostavljam da prek oiba bi trebali nekako to vidjeti u sustavu...
  • deda
    27.6k
    Možeš preko ulaznice.hr ako si se registrirao tamo. Ako nisi probaj na fanshopu s osobnom.
  • M77
    445
    Koliko je prodanih za sjever?
  • deda
    27.6k
    Ostalo je još 700. Znači s godišnjima je prodano 4.250.
  • Ali
    1.9k

    Na ulaznice hr kad ukucam stari ean code, kazw da ne postoji. A curke u fan shopu osim kaj su zgodne i simpaticne i prostojne, mala korist, kazu da probam on-line i da neznaju...
    Never mind
    Thx any way
  • deda
    27.6k
    Probaj na karatani s osobnom, ako si u sistemu trebale biti dati kartu.
  • deda
    27.6k
    Sektor zapad dolje 3 je prodan.
  • Noel
    4k

    Ulogiraj se na ulaznice.hr i bit će ti barkod nove članske bez obzira kaj ju još nisi fizički dobio. Sa bar kodom nove članske digni onda besplatne ulaznice.
  • Agramer86
    75
    Meni na ticket pointu nisu dali kupit kartu za Chelsea kad su članovi imali pravo prvokupa iako sam produžio članstvo 2 tjedna prije ali mi nije došla članska pa sam nakraju popušio tekmu. Možda se od tad promjenilo nekaj...
  • deda
    27.6k
    Prešlo i 2.500 ulaznica.
  • Ali
    1.9k

    Thx, sad sam skuzio da sam bio glup kaj sam isao "na salter" jer osim sto tamo primaju samo cash ocito to nose rucno negdje dalje...
    Ovo on-line sam mogao platiti karticom i odmah imati aktivnu clansku...
    Ocekivao sam da tamo u fan-shopu imaju pristup nekom serveru i putem oiba sa osobne ti samo produze, platis i ides dalje... ali to je ipak RH, bez papira se ne racuna, opet ispunis formulare koje netko sa ostalom postom nosi negdje na unos... ebiga...
    Thx ekipa u svakom slucaju
  • deda
    27.6k
    Pao je i sektor sjever dolje 5, prošlo preko 2.600 ulaznica.
  • dinamo u srcu
    1.2k
    Koliko još sjevera, jel manje od 500?

    Ajmo sjever rasprodat pa nek grmi složno cijeli sjever!
  • deda
    27.6k
    Ima još 600 komada.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.