• DrawTube
    3k
    Baš mrcvarimo taj Zapad Dolje

    Sve više sumnjam sa će se Zapad Gore staviti u prodaju

    S obzirom na zakidanje bojim se da bumo ipak četveroznamenkasti po brojačima

    škicnuo sam na Istrin forum i kažu da su 1. bus baš Demoni a 2. bus ljudi sa Zapada Drosine. I koliko sam vidio oba su puna .

    Možda je i kapnula koja ulaznica ak su ljudi ovako online uzimali al sumnjam
  • NitkoBitan
    12.3k
    Demoni nisu popunili samo 1 bus već čak 2! :starstruck:

    140ak otprilike
    DrawTube

    140 Demona? Jel to sigurno? Da nisu nasi ljudi uzimali online za jug, ne bih se zacudio...
  • NitkoBitan
    12.3k
    Btw. stvarno je fenomenalno kaj doslovno u zadnji trenutak puste prakticki sredisnji sektor na zapadu dolje. A ekipa koja na vrijeme uzima karte se dvoumi izmedu jedinice i desetke :monkey:
  • deda
    28.1k
    Najbolje vino i karte se čuvaju za kraj. :lol:

    Dakle zapada dolje ima još ziher 300 komada.
  • Liks90
    1.1k
    ZD4 još 200 ostalo
  • BBBaranja
    1.9k

    Kod nas je običaj s vinom drukčiji..
    Daj na početku dobro a poslije bude dobro bilo koje :grin:
  • NORTE
    9.3k
    sad se pušta zapad 4 u prodajudeda
    Možda čekaju potvrdu dolaska ljudi preko sponzora pa puste pred kraj u prodaju.
  • Liks90
    1.1k
    Već se prodala 4 reda ZD4 Al očito nisu stavili sve sjedalice jer su neke “zauzete”
  • Liks90
    1.1k
    Pao ZD10
  • Liks90
    1.1k
    Još dakle ostalo je nekih 192 ulaznice po nekoj računici s obzirom na ovo silno ostvarenje sektora po zapadu
  • recikaj86
    109
    Jesmo preko 11 000 prodanih s godisnjima?
  • deda
    28.1k
    Rekao bih 11.400
  • Liks90
    1.1k
    tako bi i ja rekao. Oko 11450
  • Liks90
    1.1k
    152 ostalo za ZD4
  • NitkoBitan
    12.3k
    @Liks90 kako stoji jug? Netko je spomenuo preko 100 Demona kaj mi je tesko povjerovat. Oni u Zagreb dolaze u nekoliko vozila. Nisu buseve organizirali...

    Mozda postoji mogucnost da su neki nasi ljudi uzimali za jug. Jeftiniji od zapada a nije im se islo na sjever.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.