• Petar86
    582
    Karte za kup u dzepu, bit ce sladje gledati pobjedu u knockout utakmici :strong:
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    oba dvije utakmice su uzasno vazne, u slucaju poraza u prvom derbiju prakticki ispadamo iz utrke za titulu i onda moramo baciti sve karte na osvajanje kupa.
  • dinamo u srcu
    1.3k
    u slucaju poraza u prvom derbiju prakticki ispadamo iz utrke za tituludinamozivivjecno

    Pa zasto? Ima puno kombinacija. Nama jedna pobjeda u derbiju ili protiv Hajduka ili protiv Rijeke stavlja u komotnu situaciju da taman zadnje kolo budemo prvi.

    U slucaju poraza mi bi zaostajali 5 bodova za Rijekom i bod za Hajdukom.

    Onda igraju Rijeka Hajduk, odigraju nerjeseno, mi pobijedimo, mi smo na tri boda od Rijeke i bod ispred Hajduka.

    Igramo sa Rijekom na rujevici ako to dobijemo prvi smo,Hajduk je bod iza nas i Rijeke.

    Ima puno kombinacija.

    Cak i ako Hajduk dobije nas,

    Rijeka dobije Hajduk u kolu iza, oni nam bjeze 5 bodova

    Mi dobijemo Rijeku i na 2 boda smo od Rijeke.
    Zadnje kolo igraju Osijek Rijeka i ako Rijeka ne pobjedi, mi sa pobjedom smo prvi.
  • Jaro
    5.5k
    nadam se da osoba s ulogom trenera dinama nece vidjeti racunicu jer ne gine kontrolirana igra na nulu...
  • Crni86
    1.1k
    Ako ne mozemo pobjedit ovakvog hajduka barem jednom u sezoni, ne zasluzujemo naslov prvaka. Ocekujem sampionski pristup, napadacki,agresivno od prve minute. Otvori li se mogli bi ih nokautirat, nadam se da se skautirala njihova tekma protiv lokse jer je loksa i 11vs 11 bila puno bolja momcad.
  • Praskaton
    1.8k
    Ma ziheraška igra na nulu je jedino u što sam siguran pod Jakirom u derbiju.
    Nadam se da ce igrače ponijet atmosfera i značaj utakmice pa ce se odlucit na napadačku igru
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    ne vjerujem bas da ce tovari izvuci bod na Rujevici, ove sezone imaju jedan jedini poraz doma (Slaven 2:4) dok u usporedbi mi imamo 2, a Hajduk je tu daleko najgori sa 4 poraza.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    Potaknut dedinom anketom pala mi je na pamet jedna ideja koja možda nije loša ako je moguće izvesti bez previše ulaganja.

    SIgurno postoji dio navijača koji se ne žele prebaciti na godišnju zbog kolekcionarstva. Bilo bi super kada bi se na kraju sezone kroz portal članstva/godišnjaka mogli povući podaci na kojim si utakmicama bio i da kroz portal i mail dobiješ obavijest:

    " Poštovani Pero Perić, bio si na tim i tim utakmicama ove sezone, nudimo ti opciju otkupa fizičkih ulaznica u originalnom fontu i papiru za 0,5€ po utakmici."

    Mislim da bi veliki dio navijača prešao na godišnji model i na kraju godine povukao fizičke ulaznice za uspomenu. A klub bi sa tih 50 centi po ulaznici pokrio trošak printanja i rada cura u zaduženom odjelu. Čak bi klub od toga mogao napraviti neku priču pa onda sav taj novac donirati nekoj udruzi a na čeku piše, bubam: "dinamovi godišnjaci za palčiće"

    gruba računica primjera radi: 10 000 godišnjaka, pola ih odabere opciju, prosjek posjećenih domaćih utakmica u sezoni ajmo reći 15.
    5000x15x0.5 = 37500 EUR

    Treba nam digitalizacija, treba nam scan sa mobitela, a opet treba misliti na romantičare i kolekcionare :)

    I naravno već spomenuto ako i kada će biti moguće omogućiti opciju "sjedni na moje mjesto" kada ne možeš na tekmu.
  • Goran86
    85
    Zna li se kada krece prodaja karata za Split u subotu?
  • Paggini
    6.5k


    Podržavam apsolutno, fale mi jako ti buntovi karata koje sam gledao uz pivo i prisjećao se tekmi te protekle sezone
  • Crni86
    1.1k
    futsal dinamo ima slicnu pricu. Samo je manji broj godisnjaka pa mislim da odmah nakon tekme na licu mjesta mozes preuzet fizicku verziju karte.
  • kibic
    1k
    Jednom sam imal isprintane karte pa sam ih išel zamjenit za prave u karatani da imam za uspomenu. Bez pardona su to napravili. Nisam ziher jel to rade i sad za godišnjake.
  • Infinity
    15.2k
    Ili da odmah na startu sezone ispunis upitnik i u istom oznacis da li zelis na kraju sezone dobiti sve ulaznice s utakmica na kojima si bio, pa cak i da ti salju pojedinacno nakon svake utakmice. Naravno, ti sneses troskove odmah u startu, tj. klub ti zaracuna sve postarine, pa i ako nisi bio na svim utakmicama klubu ce ostati novac, kako od postarina tako i od 'cijene printanja'.

    Postoji veliki broj sema koje bi se svidjele mnogima, treba samo imati volju i odraditi sve kako treba.

    Klub bi za mnoge stvari treba provesti veliki broj anketa, doci do misljenja clanova, pogotovo do misljenja osoba koje redovno idu na utakmice, te istima omoguciti ono sto zele. Netko tko 20+ puta u sezoni udje na istok ili sjever sigurno bolje vidi sve probleme i prostor za napredak od onih koji lagano usetaju u lozu. Komunikacija je kljuc za korak naprijed u mnogim segmentima.
  • ShanKu
    352
    ja uzmem online uvijek, drugačije ni ne mogu i onda mi isprintaju na karatani original i nosim ju doma.. iako nisu baš oduševljene s tim poslom na blagajni :grin:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.