• luka modic
    608
    na prijenosu kad su prikazali činilo se malte ne puno,ne znam gdje je 1200 mjesta ostalo ali nije uopce bitno
  • ShanKu
    352
    Onaj desno sektor je bil jedino prazan... ajd čovjek i redar
  • ElektricnaInfluencija
    175
    Službeni broj gledatelja: 3322
  • NitkoBitan
    12.1k
    Cca 5 min prije pocetka su otvorili drugi ulaz na istoku gdje nije bilo skeniranja karata.
  • rob ljubavi
    774


    Jebiga , tovari ce opet dizat poruke s brojem gledatelja :lol:
  • Mr Anderson
    5.4k
    Meni se čini da je na zapadu bilo puno više ljudi nego je službeno objavljeno.
  • jedan u nizu
    6k
    Nismo jedini kojima brojaci ne rade :cool:
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.6k
    kakva nesposobnost organizacije rudeša da omogući normalan ulazak na stadion, nek se jebu u drugoj ligi, mrš
  • Sixthway
    255
    Ne kuzim ovo danas ,Istok rasprodan ,a stalo bi još barem 400 ljudi ,kutevi bili prazni. A na zapadu bilo niti 100 stolica praznih ,a skoro 1200 ulaznica ostalo u prodaji za tu tribinu.
  • jedan u nizu
    6k
    Ne kuzim ovo danas ,Istok rasprodan ,a stalo bi još barem 400 ljudi ,kutevi bili prazniSixthway

    racunaj dosta ljudi na stepenicama po tribini.
    Racunaj i jedan cijeli red ljudi iznad tribine, na vrhu na ogradi a ne na sjedalima. Samo to rasporedi po ostatku tribine i imas popunjenu tribinu.

    Zapad ne znam kako je izgledao, ima netko nekakvu sliku mozda?
  • Purgeri
    413
    Jednostavno je, djeca ulaze besplatno i popunjavaju mjesta (bilo ih je na zapadu najmanje 15-20%) i naravno da se opet ulazilo i bez skeniranja
  • Sixthway
    255
    protiv Lokomotive su isto tak stajali , I iza ograde I po ogradi ali je sve I dalje bilo krcato
  • jedan u nizu
    6k
    Sad pogledah sazetke.
    Mogu reci da je danas Rudes zakazao sa brojanjem gore nego mi :sweat:

    Istok se na kraju fino popunio prema ulazu, a onaj cosak prema sjeveru bih rekao da je otpao na stepenice i ljude iza ograde (vidjelo se i sa zapada da su dugo pristizali ljudi i popunjavali mjesta).
    Par scena sa sazetaka gdje se moze vidjeti zapad pokazuje da je bilo MINIMALNO 90% pun. Do ulaza je bilo krcato sve, samo mozda nesto malo stolica na sjevernom dijelu. Makar koliko je ljudi bilo na ogradi dole rekao bih da bi to bilo puno ko sibica.

    Sluzbena brojka je bila 3322, a puni kapacitet je 5350.
    Oni su hladne glave, 30% manju brojku stavili, nevjerovatno.

    Danas bi solidno presli rekord od 4950, koji smo mi postavili protiv Lokomotive ovu zimu.

    Bjezim od teorija zavjera kao vrag od tamjana, ali jos malo i pocet cu vjerovati da neki mastermind stoji iza svega kako bi umanjio nase proljece!
  • Keyser Soze
    8.1k
    O čemu pričamo, ovo je bilo jednako puno kao i protiv Lokomotive, a razlika je 1500 ljudi. Bilo je između 4500-5000, odlična atmosfera i svaka čast zapadu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.