• Liks90
    1.9k
    sektori ovi u kutu jako slabo idu…uglavnom je sredina prodana najviše…
  • Neron53
    590

    Bez veze. Pa bolji je pogled iz kuteva.
  • Liks90
    1.9k
    Izvještaj oko 14h, nije se previše promjenilo stanje…
  • deda
    32.6k
    Jug 3 je konačno "pao". :strong:
  • Ijayi Atiemwen
    1.2k
    sljedeći sjever gore :strong:
  • LaznjakProsineckog
    642
    Bio s klincima na jugu protiv Gorice kad se slavio naslov lani, nikad više. Treba vojni dalekozor da normalno gledaš tekmu, užas i sramota. Mogli su na Borongaj stavit tribinu..
  • Peškaman
    4.2k

    Hahahahah a kad nisam pljunuo kavu sad :D
    Inače,čitaju zonu hahaha,novi grb paoka stavljen
  • Liks90
    1.9k
    Izvještaj u 14h

    Sjever gore cca 30ak ulaznica
  • Dalmatinec
    622
    Tamo su skoro Gademzi domaći.
  • Mathiasovi Chageri
    2.5k
    Meni je najbolje bilo kad me frend, inače navijač Bayerna, zvao da dođem na jug još u onom periodu bojkota, kad se igralo protiv njih u LP. Kako već nisam išao na tekme, otišao sam na Jug s njim, Jug je bio pun navijača Bayerna, ali najbolji komentar je bio jednog starijeg debljeg švabe iza mene na tribini koji je iskomentirao kako nije trebao dolaziti u Zagreb, jednak pogled prema terenu Maksimira je imao i iz svog stana u Munchenu.
  • Purgeri
    755
    Jug je dobar za navijanje i to je to. Naravno da je običnim ljudima to skroz neatraktivna tribina. A PAOK, koliko smo god mi nabrijani na njega, nije za običnog čovjeka Chelsea. Atraktivniji mu je i Betis. I to je nešto što isto često zaboravljamo.

    Ali stvari uopće nisu loše, kroz sat vremena morao bi pasti sjever gore, a i sad, više od šest sati do utakmice, smo blizu pola prodanog juga, što je već ukupno više prodanih karata nego na Betisu.
  • rioda
    4.8k
    Nedavno su me neki tu uvjeravali da je jug bolji od sjevera gore... Jug bi bio top tribina jedino da je skroz do terena.

    Očekujem da će se prodati još maksimalno tisuću karata danas, ostat će za jug cca tisuću
  • kinfa95
    489
    Jug je i dalje bolja tribina za dozivjet utakmicu od sjevera gore.
  • scooniepenn
    3.3k
    Jedino gore od juga na Maksimiru, a da sam bio, je treća etaža na San Siru (utakmica protiv Atalante). Svatko tko nije u kondiciji ne treba niti pomišljati ići gore, a vremenski ti treba malo manje nego do Grafičara na Sljemenu. Osjećaj kad pratiš utakmicu je kao da promatraš tramvaje kako idu po Savskoj sa Zagrepčanke. Na to sve treba dodati strminu na toj 3. etaži gdje ako se popikneš treba ti Božja pomoć da nemaš višestruke prijelome.
  • laznjakAndrejaKramarica
    190
    je al tam imas malog kaj prodaje pljuge. Ajde nađi mi stadion di to jos ima. Poslije uspona do graficara najslađe mi je zapaliti pljugu:lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.