• Jurki
    9.6k
    prati Zonu pa bus sve znal.
  • Boycie
    511


    Jer bi trebalo biti slicno kao protiv tovara... prodano malo vise karata, na jugu ak se sve proda nasih i betisovih isto do 2500...
    A tada su brojaci pokazali 18.5k ak se ne varam...
  • Izet Hajrović
    1.5k
    također. Planirao sam ići na Betis, Rijeka mi je iskreno bila na kraj pameti jer razmišljam utakmicu po utakmicu i sa strepnjom iščekujem svaku utakmicu. Ne idem često na utakmice uživo (udaljenost, puno se stvari treba poklopiti kako bih išao na utakmicu, često idem sa susjedom na utakmice kada idem, a to je 2-3 puta godišnje) pa sam planirao ići na Betis i dogovaram se sa susjedom da bi išli na Betis kad on meni kaže da bi radije išao na Rijeku i tako smo odlučili da nam je HNL ipak važniji pa idemo dati ekipi podršku protiv Rijeke. Eto, došlo je do toga da su i navijači ozbiljno shvatili važnost domaćeg prvenstva, barem u mojem slučaju.
  • Ivan0302
    300
    ista stvar ti je i kod mene što se tiče udaljenosti i da se svašta trena poklopiti. I od ove sezone reći ćemo aktivniji sam na utakmicama koliko mogu biti. Ali eto te sam sreće da mi se poklopilo sve da mogu i na Betis i protiv Rijeke na sjever dolje, a planirao sam ovo mjesec ipo da mogu doći. Meni je bitno i jedno i drugo što se tiče natjecanja, ali najbitniji mi je Dinamo zato i idem.
  • Probirštift
    286
    Ulovila me neka temperatura preko noći moram ozdraviti do sutra
    Koktel tableta i na sjever
  • plavac173
    2.6k
    U nedjelju 25. veljace Dinamo ce na
    stadionu Maksimir odigrati utakmicu 24. kola SuperSport HNL-a, a dvoboj je na rasporedu u 15:00 sati.
    Cijene ulaznica za utakmicu Dinamo -
    Rijeka su sijedece:
    Tribina sjever gore 5 eura
    Tribina sjever dolje 5 eura
    Tribina zapad dolje 15 eura
    Tribina zapad gore 10 eura
    ONLINE prodaja ulaznica zapocela je u srijedu 21. veljace, a zavrsava u nedjelju 25.
    veljace u 15:00 sati.
    Online prodaja ulaznica moguca je na servisu: https://www.ulaznice.hr/gnkdinamo/s
    act=priredbe&p=t&t=9
    FIZICKA PRODAJA ulaznica na Ticket pointu pocinje u subotu 24.02. u 11 sati i traje do nedjelje 25.02. u 15:45 sati
    Subota 24.02. od 11 do 19h
    Nedjelja 25.02. od 11 do 15:45h
    Godisnja ulaznica vrijedi za sve utakmice
    na stadionu Maksimir u natjecanjima Prva
    HNL, Hrvatski nogometni kup, Hrvatski
    superkup te za sve domace utakmice
    UEFA natjecanja do isteka clanstva.
    NAPOMENA
    Preduvjet za kupovinu ulaznica za sve ce
    navijace biti predocenje vazeceg osobnog.
    dokumenta (osobna iskaznica ili putovnica, za dijete rodni list, zdravstvena iskaznica ili putovnica), a sve su ulaznice i paketi personalizirani i glase na ime i prezime.
    Prilikom kupovine potrebno je prikazati osobni dokument za sve ulaznice.
    Napominjemo da GNK Dinamo nece prodavati ulaznice osobama kojima kupovinu prijeci Zakon o sprjecavanju
    nereda na sportskim natjecanjima.
  • ksapi
    2.3k


    Trubio si o tome da klub ne treba 'biti tako pošten kao hajduk' pa neka puste karte za sjever preko kapaciteta, a na to sam se referirao, na to glupo razmišljanje. No dobro, nebitno
  • Liks90
    1.2k
    Jel ovo forum za prepirke il za price o Dinamu i svemu sto je vezano uz Dinamo? Ko navijači istog i omiljenog nam kluba?
  • ibro1986
    73
    ako se ova preostala dva sektora juga rasprodaju sutra ce brojaci pokazati oko 20 tisuca, a cim je krenula prodaja ulaznica za rijeku dobro je i zapocela, ima jos 4 dana do tekme sa rijekom i ja mislim da bi i tu moglo bit sve puno
  • bbb medimurje
    3k
    Jos je oko 1000 karata ostalo za betis
  • bbb medimurje
    3k
    Sjever dolje sektor 4 jos 100 karata ostalo za rijeku
  • Keyser Soze
    8.6k
    Ma mislim da je kupio svatko ko misli ići.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    kako ide prodaja za rijeku? cini mi se da je vec pao jedan sektor za sjever gore i zapad dolje
  • M77
    459
    Ne vjerujem da je ovaj sektor na sjeveru gore zapravo rasprodan...
  • Liks90
    1.2k
    msm da je u startu tak bilo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.