• Dalmatinec
    584
    Serbus Zagreb megafonom povesti s nekog balkona zgrade. Izmjenično cijeli stadion - balkon. Simbolika cijelog grada koji je uz nas.
  • Dinamosaur
    973
    kolko pusis dnevno?
  • bbb medimurje
    2.9k
    Bil je istok rasprodat po onoj kisurinu
  • Boysica
    457
    Bas je bilo super
    Uvjek se sjetim Zapresica kise su padale gromovi sjevali mi smo stajali Dinamu pjevali mislim da je 2017 ak se ne varam tad je padala isto bas jako.
    Ma da udara nezz sta svi na Kranjcu
  • Dalmatinec
    584
    Ma govorim vis-a-vis ovih koji govore da bi moglo biti ljudi i izvan stadiona koji će gledati kroz rešetke, a i tovara koji su se pozivali na neku gospođu da i ona navija za Hajduk. Pa upravo zbog toga napraviti nešto o čemu će se govoriti nakon ohoho godina.
  • ksapi
    2.1k


    Znaci ti bi zbog tovara dao nekom random covjeku da vodi navijanje izvan stadiona?
    Stvarno se nadam da ovo pises pod utjecajem neceg :rofl:
  • Dalmatinec
    584
    Ma samo tu, ne cijelo navijanje, majko mila.

    Ako je loš prijedlog, loš je i idemo dalje. Neću spamat
  • dinamofan
    0
    Pozdrav, može mi netko reći koja je zadnja info je li ima koliko još na zapadu karata? Isplati li se doći u 17 h danas? I je li netko kupovao kartu za dijete mlađe od 12 god, samo piše da je besplatno u pratnji roditelja pa me zanima šta treba od podataka za kupiti tu kartu
  • NitkoBitan
    12.3k
    Isplati li se doći u 17 h danas?dinamofan

    Rasprodat ce se do tad jer je ostalo oko 300 karata. To odlazi u najvise sat vremena.
  • Pero Vragec
    72
    ne stvarno, daj nam reci kaj si uzel i cijenu?
  • tigric
    149
    sutra u kranju dodite barem sat vremena prije tekme, namece se teski kaos na ulazima
  • Nevo7
    608
    ↪Purger
    Već sam od nekoliko ljudi koji nisu uspjeli doći do karata čuo da ako ne uspiju sutra, u subotu dolaze pred stadion vidjeti ak će se uspjeti pregurati s obzirom na 800 dosta fiktivnih Lokomotivinih godišnjaka, a ak ne onda bircevi u blizi.
    Bosskovitz

    Zadnji put je bilo da oni koji su došli dok su gužve bile normalne, prolazili su kroz standard sken karte ili priloni godišnju/člansku Lokomotive, a kada je bilo 5 do 12, tekma počinje, puštali su kroz glavna vrata tako da su samo trgali karte. Na kraju su ljudi ulazili kak hoće, ako prođu, jer je navala bila, tako da je dosta ljudi ušlo i bez kupljene karte. Ak sve bude kao i inače, netko uz malo dobre volje i sreće može gledati tekmu na stadionu
  • Šteco
    530
    Jučer sam igrom slučaja zbog posla bio bez mogućnosti otići po karte za ekipu, jer sam posao za petak prebacio za četvrtak nakon prve objave da prodaja kreće u petak. Bilo bi neozbiljno tražiti da se posao vrati na petak ili tražiti prebacivanje na srijedu. Srećom, frend je imao mogućnost i volju, pa su karte u džepu za cijelu ekipu. Konačno (bu) rasprodana Kranjča, karta je tu, osjećaj je fenomenalan. Vidimo se!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.