• Mališan
    1.8k
    I ak je neko neodlučan mislio doc sad je vjerojatno izgubio volju jer mu se mrtvo neda čekat u redu, pizdit i propustit pol tekme. Kaje tak teško platit 2-3 studentice da dan dva prije i na dan tekme prodaju karte tam ili stavit onlajn ili oboje? Nije nekaj prezahtjevno ili trošak, a ziher ces prodat 3-4 puta vise ulaznica i zaradit. Zakaj to rade, ne razumijem? Jesu glupi, nesposobni ili lijeni pa im se ne da? Ili ih jednostavno boli kurčina oce bit 500 ljudi na tekmi, soma ili 3-4 soma...
  • Fićo1986
    1.1k
    doslovno frustrirajuče...dodje mi normabel na pamet
  • Joza
    455
    Javio sam im se prek fejsa, odgovor: "Pozz, svjesni smo da, nesto cemo morati, ili dan prije ili od jutra u nedjelju, ne brini smisliti cemo nesto"
    Bilo bi dobro kad bi jos ekipe to napravilo da stvarno bude nesto od toga
  • Infinity
    16.5k
    Oni u Lokomotivi nece poduzeti nista, boli ih ona stvar. Mailove treba slati Dinamu. Dinamo treba traziti kompletnu istocnu tribinu i prodavati ulaznice na TP.
  • Nino Bule
    13.9k
    Ja sam vec poslao dinamu da traze od lokomotive karte za gostujucu
  • Captain America
    17.8k
    Baš sam se veselio odlasku. Bit će Arena ipak...
  • MM17
    243
    Teški idiotizam, nadam se da će doć pameti i da će se karte kupovati u Maksimiru. Tu bi klub trebao promptno reagirati.
  • Captain America
    17.8k
    A kak su tovari uzimali karte? Sumnjam da sudo Zagreba dolazili bez karata...
  • NitkoBitan
    17.9k
    Baš sam se veselio odlasku. Bit će Arena ipak...Captain America

    Cemu takav pesimizam, promjenit ce odluku do cetvrtka/petka
  • Captain America
    17.8k
    Nisam optimist. Ako oni nisu bili u stanju imat organiziranu online prodaju ulaznica u 2022., očito im nije stalo do zarade. Svakako se i dalje nadam promjeni odluke.
  • deda
    32.8k
    Na traženje Zone Dinamo i brojnih navijača Nk Lokomotiva je promijenila radno vrijeme blagajni za utakmicu s Dinamom:

    Ovu nedjelju sučeliti ćemo se posljednji, četvrti put ove sezone s Dinamom!

    U tri ovosezonska sraza u zagrebačkom derbiju imamo isti omjer s istom gol razlikom - po jednu pobjedu, remi, i poraz.

    U 6. kolu Dinamo je pobjedio 1:0 golom Oršića, da bi se u sljedećem ogledu u sklopu 15. kola revanširali 1:0 pogotkom Marića, a u zadnjem susretu bilo je bez pogodaka.

    Utakmica je na rasporedu u nedjelju, 1.5.2022. s početkom u 19:05 sati. Cijena ulaznice za zapadnu tribinu iznosi 70 kuna. Cijena ulaznice za gostujuću istočnu tribinu iznosi 50 kuna.

    Ulaznice se kupuju na blagajni stadiona, radno vrijeme blagajne:



    SUBOTA OD 12:00H DO 16:00H
    NEDJELJA OD 15:00H
    Zbog velikog interesa molimo gledatelje da na vrijeme kupe ulaznice.
  • Crusades1986
    12.6k
    Bravo na potezu :up:
  • Mališan
    1.8k
    ip0tsveeea8pmz64.png

    hahahahha na twitteru u objavi za ulaznice isprdali se i sa situacijom s twitterom i elon muskom. :rofl:
  • deda
    32.8k
    Najveća legenda marketinga u hrvatskog nogometa je osoba koja vodi društvene mreže Lokse. :clap:
  • Navijač Dinama
    8.4k
    nismo u Koprivnici. :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.