• NitkoBitan
    17k
    Obicno stave dan prije tekme i to iskljucivo na karatani kod Kranjce. Loksa je uvijek briljirala po nacinu prodaje karata.
  • DrawTube
    4.7k
    Sad svi presing na jadnike iz Lokse da što prije otvore prodaju karata

    Postoji li mogućnost da se za Istok pusti više od 1000 mjesta?
  • Peškaman
    4.2k
    Treba im spammati na društvenim mrežama i zasut službeni mail porukama,da što prije jave pojedinosti prodaje.
    Molimo kolegu da sastavi mail hahahah
  • BornaPŽ1986
    1k
    Obicno stave dan prije tekme i to iskljucivo na karatani kod KranjceNitkoBitan

    Mogu im poslat jedino da je sramota da se ne moze kupit online u 2024.
  • Boycie
    1.1k
    2-3min sam cekao da se skupimo nakon ulaska, za to vrijeme je 20tak ljudi, roditelja sa djecom uslo iznutra, kroz prostorije sjevera... svi sa kartom, svi mimo brojaca...
    7500 bar danas, kak sam i prognoziro nakon 'kiksa' tovara jucer...
  • 1986-Pl
    192
    jesu jesu iako trčeći sa Stare Peščenice ali su stigli haha
  • din
    442
    Da, onaj ulaz sjever 3 opće se nije išlo s bar kodom nego kroz ogradu, ti svi ljudi nisu ušli u brojač
  • plavac173
    2.6k
    Sad svi presing na jadnike iz Lokse da što prije otvore prodaju karataDrawTube

    Pisite im na facebooku, odgovaraju.

    Ili na mail:
  • Riot
    1.9k
    Ajde učini nam netko uslugu i objasni ovim klaunčinama redarima da nas ubuduće ne zajebavaju.. znači kad je neka veća tekma i kad se osobne gledaju tamo kod zapada tad nema problema na koji ćeš ulaz, a prošli put kad se red napravio na dvici došli su nam drotovi i zvali nas da dođemo na ulaz 1 jer tamo nema gužve. A danas ovo.. mada su u jednom trenutku otvorili taj treći šta već.
  • bluepower86
    929


    Online prodaja za Istok?
  • DrawTube
    4.7k
    sumnjam ali idem logikom ako je Rudeš dao 1000 ulaznica za Istok toliko daje i Lokomotiva

    Naravno ne očekujem da Loksa stavi online prodaju
  • bluepower86
    929


    Protiv Rudesa je bila online za istok
  • NitkoBitan
    17k
    Kaj nije Loksa tovarima dala puni kapacitet istoka odnosno oko 1500 mjesta? Mislim idiotizam ne dat puni kapacitet ako ima interesa.
  • Nino Bule
    13.4k
    Uci ce nas 1500 makar prodavali manje
  • jedan u nizu
    8.2k
    Ajmo se mi prvo potrduiti tih 1000 pokupovati, pa ce onda mozda povecati kapacitet
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.