• Purger
    360
    Ovo tuđi čovik nikad neće razumit
  • Georg Koch
    3.6k
    Sjever dolje rasprodan ❗️

    Obavještavamo navijače da je u subotu ujutro rasprodan sav raspoloživ kapacitet tribine sjever dolje za derbi Dinamo –Hajduk ⚽️

    GNK Dinamo pravovremeno će dalje putem službenih kanala obavještavati navijače o tijeku prodaje preostalih ulaznica.

    U prodaji još ostaje tribina zapad dolje, zapad gore i sjever gore
  • Plavi Orao
    8
    Jel se zna koliko je karata ostalo za preostale tribine?
  • Boycie
    458
    Bas prosao... red je iza pimpeka jos 100m... ode sve danas.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Na žalost ima i loših situacija. Kaže mi frend koji radi u jednoj velikoj firmi da zna desetak "članova" Dinama koji su uzeli tovarima karte za zapad. Prejadno. Takve bi odmah izbacio iz kluba. Mene isto pitali na poslu neki, sve sam ih odjebao makar smo si dobri.
  • Eduardo
    17.6k
    Ajde nazad u red i ne davite s tovarima u ovoj temi.
  • Jurki
    8.7k
    Kaže mi frend koji radi u jednoj velikoj firmi da zna desetak "članova" Dinama koji su uzeli tovarima karte za zapadMr Anderson

    Da mi neko ponudi ne znam kakvu lovu.. rekel bi mu ko te jebe i tebe i tvoje pare.
  • db-izbjeglica
    12.8k
    Na žalost ima i loših situacija. Kaže mi frend koji radi u jednoj velikoj firmi da zna desetak "članova" Dinama koji su uzeli tovarima karte za zapad. Prejadno. Takve bi odmah izbacio iz kluba. Mene isto pitali na poslu neki, sve sam ih odjebao makar smo si dobri.Mr Anderson

    ekipa u stilu "LGBTQ za palestinu i hamas"
  • seljak86
    2.4k
    Radije bih da im damo svih 4000 karata nego da se gamad koti po zapadu.
  • bluepower86
    801
    Prestanite vise o tovarima na zapadu i histeriji.Kmecite ko da ce ih doci organizirano par stotina na doticnu tribinu.
  • Paulo
    0
    Trebaju mi 3 ulaznice za utakmicu sutra ako je moguće sjever gore
  • Boycie
    458
    Bit će ih manje nego što ih inače bude na zapadu. I ne pušite priče koje sami plasiraju.
  • plavac173
    2.6k
    Doslovno, kako bude nasih tamo na zapadu tako ce i par njihovih, kao i svaki derbi i u Zg i u Splitu a bit ce mirni ko bubice
  • bongo
    653
    Nek samo dođu…vrti mi se scena iz Warriorsa “come out to play” :cool:
  • bluepower86
    801


    Tako je.Redovi su puni nasih ljudi a konstantno se histerizira zbog par pojedinaca.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.