• NitkoBitan
    17.9k
    zapad rasprodan za tekmu,zagr

    Nije cijeli zapad nego sektor zapad sredina. Kjz to je valjda 1/3 zapadne tribine.
  • DrawTube
    5k
    Dosta brzo je to planulo, sad sam vidio i protiv Hajduka je bio Zapad-centar rasprodan tek u četvrtak
  • NitkoBitan
    17.9k
    Varazdin je u objavi napisao da su i karte za Jug (gostujucu tribinu) dostupne na ticket pointu kod stadiona. Jel to tocno? Mozda tamo prodaju taj "ostatak" od 500 karata.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Opustite se
    I zadnji put je bilo navedeno da je prodaja iskljucivo u zagrebu a ja uredno kupio u varazdinu par dana prije tekme
  • seljak86
    2.6k
    Ima li info kolko je karata otišlo?
  • IceMan
    2.1k
    Evo upravo sam na ticket pointu u VZ-u.

    Ima ulaznica za jug, moze se kupiti jedino uz osobnu.
  • IceMan
    2.1k
    Ako ideš na istok i zapad onda možeš na svoju osobnu kupiti više karata.

    Za jug isključivo jedna karta na jednu osobnu :lol:

    Čudo.
  • Droljo
    8.2k
    Pa šta jebu varaždinci? Treba im povuć brodića automatski odma sad. Pa na zimu u lokomotivu nek ide. Seljaci iz baroknog grada...
  • Sajla
    5.2k
    kaj nije tamo Dalićev sin nekakav direktor? sin onog istog Dalića koji Liviju govori da ode iz Dinama?
  • IceMan
    2.1k

    Da da, zapravo stari Dalić harači klubom, zato i jesu tak nategnuti odnosi klubova, tim više mi nije jasan poklon od 500k EUR za Brodića.
  • Matija97
    32
    Koliko jedna osoba može uzeti karte?
  • Kile
    14
    Pozdrav ljudi

    Ima tko u Varazdinu mozda da bi mi mogao kartu uzeti? pa rijesimo zauzvrat naravno s nekom pivom
  • Peškaman
    4.5k
    Je l ima tko informaciju koliko je karata ostalo?
  • deda
    32.8k
    Dinamo je objavio kako je jučer prodano pola karata.
  • IceMan
    2.1k
    Dečki, napisao sam gore da za jug se u Varaždinu može kupiti karta samo uz predočenje osobne iskaznice.

    Za istok i zapad neznam točnu informaciju koliko jedna osoba može uzet karata.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.