• NORTE
    11.6k
    Ne razumijem zašto sjever i zapad gore nisu pušteni u prodaju?Kepec
    Dobro pitanje.
    Štedi se na sve strane, to se vidi po svemu.
  • Fićo1986
    1.1k
    Apsolutno sramotno...nekolicina ljudi me danas zvala da bi isli na utakmicu na sjever ja im moram rec nazalost nema vise ulaznica a sjever gore nije otvoren... europska utakmica Dinama...na stranu kaj imamo slabu posjecenost al ovo nije u redu nikako
  • seljak86
    2.6k
    Retardi, imaju to pustiti odmah.
  • Joza
    455
    Ulaznice su u prodaji od 12.10, svatko tko je htio na utakmicu mogao je bez problema i na vrijeme osigurati svoje mjesto na tribini.
  • NitkoBitan
    17.9k
    Ne mogu pustit odmah mjesta u sektorima na zapadu dolje. Mislim da je dio namjenjen gostima a dio sponzorima pa trebaju cekat oce im potvrdit dolazak.
  • bbb medimurje
    3.2k
    Ne razumijem zašto sjever i zapad gore nisu pušteni u prodaju?Kepec

    Zato jer se niti donje trbine nemogu rasprodati.
  • seljak86
    2.6k
    Nije li sjever dolje rasprodan?
  • Fićo1986
    1.1k
    razumijem ja kaj veliš,ali zna se da dinamov navijački puk vecinom dolazi u zadnji čas i odlucuje da li ce otic na utakmicu,tak od vec sto godina...zar ne?
  • Droljo
    8.2k
    Ulaznice su u prodaji od 12.10, svatko tko je htio na utakmicu mogao je bez problema i na vrijeme osigurati svoje mjesto na tribini.Joza

    Pametnjaković. Neki ljudi rade, imaju obitelji doma. Nekad ne znaš so zadnjeg jel će se posložit sve da možeš otić...
  • Keyser Soze
    10.1k
    I da pustiš sjever gore prodat ćeš 100 karata. Veći je problem kaj zapad dolje nije rasprodan.
  • Joza
    455
    Dobro al onda ne treba pljuvat po klubu zbog takvih situacija i pricat kako se sramotno odnosi prema navijacima jer su to nasi privatni razlozi zbog kojih nismo ili jesmo u mogucnosti kupiti karte na vrijeme. Ista situacija je kad se ljudi bune kak nisu usli na vrijeme i kak je guzva na ulazu a zavrsavaju pivu 15minuta prije pocetka.
  • Salva
    2.5k
    Seremo po klubu malo previše. Slažem se da bi nekako bilo logično da je sve otvoreno. Ali činjenica je da je klub vrlo dobro procjenio da nema potrebe za otvaranjem gornjih etaža sjevera i zapada. Trošak otvaranja tribina sigurno nije malen, pogotovo u europskim natjecanjima, a ne vjerujem da bi na sjever/zapad gore došlo više od 300-400 gledatelja.

    Svi oni koji tuguju jer nisu uspjeli doći do karte, i dalje imate zapad dolje i možete kupiti karte. A ako vam je to preskupo, što je sasvim legitimno jer su cijene previsoke za ono što zapad i općenito Maksimir nudi, mogli ste danima kupiti kartu za sjever, bilo to online ili fizički.
  • Droljo
    8.2k
    Pljuvat ću po klubu dok god cijene budu takve kakve jesu. Familija sa dvoje djece treba izdvojiti 100 eura da bi ušli na maksimir protiv plzena. Suludo
  • sport
    3.4k
    I da su neki kupili karte za sjever ranije opet bi neki drugi ostali bez karte,tako da smo i tu polako u kružnom toku kao i u transfernoj politici.
  • Svi na Sjever
    2.3k
    Mišljenja sam da zapad gore obavezno bi se trebao puštati u prodaju za europske ,kome je skupo za zapad dole da ima soluciju za gore za 15 eura,pogotovo ako ide s klincima.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.