• Dudu9
    584
    Pa jednostavno stadion će bit rasprodan, jer mnogo slavonaca dinamovaca će htjeti ići na stadion, ali neće baš na gostujuću tribinu, na kraju bi Osijek bio gost na svom stadionu :)
  • Salva
    2.4k
    Bravo za Osijek i odluku o zaštićenoj prodaji, ali nama to svakako ne igra ulogu. Oni neće rasprodat stadion i opet će Dinamovci iz Slavonije moći kupiti karte za domaću tribinu iza gola i kod kaveza.
  • bbb medimurje
    3k
    Ja pa bas mislim da budu rasprodali stadion
  • Infinity
    15.4k
    Ne cini to Osijek iz tog razloga. Osijek to cini zbog navijaca Dinama i mislim da imaju apsolutno pravo.

    Oni ne zele da na stadionu bude veliki broj navijaca Dinama, barem sad kad je potencijal da se stadion konacno i napuni. Nikad nisam slusao toliko ljudi da zeli na neku gostujucu utakmicu. Svi zele vidjeti taj famozni stadion, prvi pravi moderan nogometni stadion na tlu Hrvatske.

    Zanimanje navijaca Dinama je ogromno i na NK Osijek je da ucini sve da navijaci Osijeka imaju prednost kod kupnje ulaznica. Ljudi koji su dosli na prve cetiri utakmice sigurno mogu napuniti njihov stadion, a ako ne napune onda ce ono sto ostane podijeliti navijaci Dinama i Osijeka. U svakom slucaju ce biti manje nasih navijaca nego sto bi bilo da je sve u slobodnoj prodaji.

    Koliko god to nekome bilo smijesno, NK Osijek nema samo pravo, njima je duznost da ucine sve da svom navijacu omoguce kupovinu ulaznica. A mi smo pojedini dvolicni, jer se upravo na Zoni digla frka kad se saznalo da bi navijaci West Hama iz nasih krajeva mogli da uzmu solidan broj ulaznica za zapad. Zato klubovi moraju ciniti sve da po tom pitanju zastite svoje navijace. Ulaznice trebaju dobiti redovni posjetitelji i clanovi, a u svakom slucaju bi kasnije pustio da kupuje tko hoce. I Osijek upravo to radi.
  • deda
    29.5k
    Osijek je donio super odluku. Svaka im čast. Tako se štiti svoj klub i svoje navijače.
  • Nino Bule
    12k
    Ma pametna odluka osijeka nema se tu sta cvilit i zalit
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    Koliko ulaznica ce Dinamo dobit za gostovanje kod Osijeka? 700?
  • deda
    29.5k
    Cca 750
  • Miro Vugrinec
    2.1k
    na onakvom stadionu bit ce atmosfera ko da kod kuce igramo!
  • Revan
    59
    prvokup imamo mi godisnjaci jelda?
  • NitkoBitan
    13.5k
    735 mjesta ima gostujuci sektor (od toga 13 invalidskih), sluzbeni podatak.
  • 1986-Pl
    171
    Zna netko kad bi mogle izaci ulaznice u prodaju za gostujući sektor?
  • Nousername
    628
    Zna lo netko hoce li za Osijek biti prodaje online ili samo na karatani?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.