• bbb medimurje
    2.9k
    Tovari u redovima stoje zbog karti za derbi
    Kmece i zbog toga jer se ulaznice mogu kupiti samo u splitu pa najavljuju i kupnju karata za zapad za tovare iz ostatka hr
    Inace pise da bude kise tak da me strah da bi mogli imati gustujucu atmosferu
  • rob ljubavi
    774
    Svatko nek se zapita nakon ovoga i vidi kaj će u petak...mislim da bi najprije trebao do ticketa po kartu(ili online). Makar sumnjam da bu i to dovoljno, treba svakog onog neodlucnog maltretirat porukama i vuć za rukav da dođe na tekmu, koliko god jadno i patetično to bilo, ali na patetiku su i tovari napravili to kaj imaju zadnjih godina
  • bbb medimurje
    2.9k
    Zadnja vijest glasi da su rasprodane sve ulaznice namijenjene navijačima Hajduka za derbi protiv Dinama u Maksimiru, njih 2.400.
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ovi su u stanju rasprodati cijeli jug
    Bas me zanima kaj bu dinamo
    Ja im nebi vise dao
    I treba paziti za zapad jer su ovi u stanju nahrliti na zapad
  • bbb medimurje
    2.9k
    Ak nekome jos uvijek treba nekakvi dodatni motiv ili poziv za Maksimir onda najbolje da im damo sve tribine na izbor pa nek imaju festu usred Maksimira a nas sve skupa nek bude sram
  • bbb medimurje
    2.9k
    Mislim da budu im dali na raspolaganje cijeli jug cisto zbog sigurnosnih razloga jer se na komentarima najavljuje navala na zapad
  • NORTE
    9.3k
    I trebaju dobit cijeli jug. Zadnji put su bili prvaci 2005. godine.
  • Dudu
    2.6k
    Realno svaka čast ljudima, sami su debelo nadmašili prosječan broj gledatelja na Maksimiru na dosadašnjim utakmicama. Veliki šamar nama, očito malobrojnim ljubiteljima plave boje
  • reziser
    6.4k
    Naravno da ce bit navala njih na zapad... Bit ce zanimljivo.... Ocekivano
    Jucer u kranjci citav zapad za njih...
  • Stjepan
    479
    Bad Blue Boysi moraju već od sutra pozivati da se dođe na tekmu stavlajt kpre po gradu sa porukom Svi na Sjever u Nedjelju za ove neodlučne da i oni dođu.Ako nas se na derbiju ne može skupiti 3000 na Sjeveru e onda u kurac uz poštovanje ekipi koja je uvijek na Sjeveru.Ja dolazim iz Hercegovine na Sjever.Zagrebe probudi se Svi na Sjever u Nedjelju!
  • NORTE
    9.3k
    malobrojnim ljubiteljima plave bojeDudu
    Kad je potražnja za ulaznicama za dinamo u ovoj sezoni tolika zašto su ulaznice dodatno poskupjele? Novi antinavijački potez uprave.
    Već par upisa pojedinaca da bi grupa trebala ovo i ono, ne treba grupa ništa, kome treba poziv za derbi taj nije navijač.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Ja sam pitao već par frendova koji "navijaju" za Dinamo (Europa naravno) da dođu na derbi i odgovor koji dobijem je najčešće "ne da mi se". Tak da je neka moja procjena 10.000 ljudi od cega 4000 ili 5000 tovara. Mislim kužim da je Maksimir u kurcu i da nema istoka, potvrde su isto tu, al uvijek se na novo fasciniram gdje je ljudima neki inat za napunit taj jebeni stadion. Zato kad se ide u Beč ili Milano ee onda idemo svi.
  • reziser
    6.4k
    "ne da mi se"namodi grebza

    Poznata zagrebačka kurcobolja
  • Keyser Soze
    8.2k
    Poznata zagrebačka kurcoboljareziser

    Čekaj da dođe neki novi Milano, Pešta ili Beč, tad će svi odjednom naći novce i biti veliki dinamovci.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Odkad su pojedinačne Ulaznice u prodaji za Nedjelju?
    Razmišljam da skoknem iz Njemačke.
    Bus Povratna je 85 euro
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.