• Eduardo
    17.1k
    Bednja vs Osijek ako nekog zanima.


  • Krizy
    35k
    Hajduk izjednačio protiv "Majstora s mora".
  • deda
    27.3k
    Ždralovi razbili Intera 3-1. Za moje zabili Vrbanić, Sabljić i Žabech9n65btf4a0kglgz.jpg
  • r1oma
    1.5k

    Mladost Ždralovi - Inter
    Attachment
    Screen_Recording_20210922-143414_Instagram_1 (16M)
  • Krizy
    35k
    Belišće - Vinogradar 4:0, jedan od golova Vinogradaru postigao je Vinogradac. :rofl:
  • Krizy
    35k
    OSMINA FINALA (27.10) :

    Oriolik - Rijeka
    BSK - Dinamo
    Varaždin - Lokomotiva
    Rudeš - Osijek
    Belišće - Hajduk
    Rudar - Istra 1961
    Šibenik - Slaven Belupo
    Gorica - Mladost Ždralovi
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Jel se zna di se finale igra?
  • zgšd
    156
    mozda srediste sjever, vz, ck, kc.. mislim da je vz bil domacin prije pet leti, pa bi opet mogli dobit domacinstvo
    vz - vk - pu - si - vg
  • Infinity
    15.1k
    U Varazdinu su dobili novi travnjak i jos su malo sminkali stadion pa bi mozda mogli pobrati domacinstvo, mada je HNS vec znao dodijeliti domacinstvo tamo gdje tek treba srediti stadion, kao npr. Vinkovcima. Mozda bi Cakovec mogao dobiti domacinstvo, sredjivanje terena, sminkanje tribina itd.

    Volio bih da u Koprivnici postave montaznu tribinu na istok i da tamo bude finale, mada ne sumanjam da bi oni postavili tribine na jug i sjever :grin:
  • masacusec
    3k
    Sjećam se finala kupa 2007. u Koprivnjači i naše montažne tribine za koju je karta bila 127 kn.... čovjek bi zabrijao da smo anfieldu bili!
  • Infinity
    15.1k
    Ne cudi me toliko cijena koliko me cudi to sto brojka nije okrugla. Kako su dosli do tih 7? :rofl:
  • Mali dioničar
    13.9k
    Htjeli su reći navijačima Dinama da nisu na Maksimirskoj 128.
  • Stihl
    3k

    Sjećam se finala kupa 2007. u Koprivnjači i naše montažne tribine za koju je karta bila 127 kn.... čovjek bi zabrijao da smo anfieldu bili!
    Hahah sjećam se, kakav debilizam, sva sreća ušao sam bez karte na tribinu. :wink:
    Sad kad se sjetim, dosli smo vlakom i to dosta rano, zajebancija po Koprivi cijeli dan, (bila neka akcija točene pive u centru u nekoj birtiji, 3 kune bila piva, izvadim 20 kn i reko daj nam tu svima rundu hahah) kasnije tekma, ugl.dobar i zanimljiv je bio taj dan.
    Imao sam cak i dosta fotki i sad bi bilo odlično da ih tu mogu podjelit, ali sve mi je to nestalo kad je komp riknul.
  • deda
    27.3k
    Osijek uredno 2-0 dobio Rudeša. Sad počinju tovari s Belišćem.
  • deda
    27.3k
    Žesto početak u Belišću. 1-1 nakon par mimuta
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.