• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Mislim da Krznar definitivno ulazi u top 3 najgora trenera zadnjih 15 godina, a tu su bili i Petev, Cvitanović koji me živcirao otprilike kao i ovaj, Ivanković u povratničkom mandatu, Jurčević, serviser, Kontroler nogometa, Jovićević...
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Mislim da Krznar definitivno ulazi u top 3 najgora trenera zadnjih 15 godina, a tu su bili i Petev, Cvitanović koji me živcirao otprilike kao i ovaj, Ivanković u povratničkom mandatu, Jurčević, serviser, Kontroler nogometa, Jovićević...Dragon1Warrior123

    Krznar je najgori, bez konkurencije.
    Mislim, jovičević uredno gura u ukrajini, petev je postao izbornik bih, ivanović se prije dokazao, jurčević je isto postao izbornik azerbejdžana, serviser je sasvim pristojno vodio repku... Ovog poslije dinama ni drugoligaši neće angažirati.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Ma ja govorim o njihovim mandatima u Dinamu ne kakvi su treneri općenito.
  • Mortiis
    68
    mali bulat će biti odličan igračdb-izbjeglica

    Stigne ga Krki jos sjebat.
  • Olmic
    2.7k
    Ovo je takva jebena katastrofa. Šansu ne možemo složit. Nastranu Krznar, ali ovi igrači kao da su zaboravili igrat nogomet...buše Krznara na najjače
  • marcio amoroso
    32.5k
    Meni ovo izgleda kao da se 11 ljudi skupilo na ulici i igra nogomet. Užas užasa. Ovaj lik otkaz mora dobiti na poluvremenu.
    Jadni Moha nešto pokušava. Ristovski i Gojak solidni. Ostali katastrofa.
    Pa ja nisam u životu vidio lijevog beka da izgubi 7 lopti u pola sata. U životu nisam vidio desetku koja izgubi 7 od 10 lopti koje primi.
    Katastrofa.
  • SAS1987
    13.5k
    Dinamo je u slobodnom padu. Igraći nemaju nikakvog samopouzdanja pa zato igraju alibi nogomet i što je bilo poluvrijeme bliže to je bilo više grešaka. A neki (Moubandje, Menalo) nemaju kvalitetu za Dinamo. A mali Bulat će biti nešto posebno.

    Jedini način da se zaustavi slobodni pad je promjena trenera.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    Bulat bude definitivno bio nešto posebno. Ima pass koji nam svi ostali na zadnjem veznom mogu samo poželjeti.
  • Ali
    1.9k
    E to bi bilo za anale da iz tunela izadju bez krkija
    To jos nije vidjeno...
    Jos jace je kaj danas u novinama naslov kako su pred dolaskom jos dvojica anonimusa iz egzoticnih zemalja, i vec u startu pise za drugu momcad... a tu istu slijedece godine fase, a pojacali su ih sa 15 igraca
  • marcio amoroso
    32.5k
    E to bi bilo za anale da iz tunela izadju bez krkijaAli

    Čovjek je zaslužio da izađu bez njega jer ga momčad jednostavno buši. Ne prati ga. Bolje bi igrali sami nego sa njim.
  • Ali
    1.9k
    Kaj je ovo Petko pitao sad na poluvremenu Feru (D.Ferencina), jel ima mjesta kod njih da predje jer vidi da oni imaju uigrane kombinacije
  • superhik
    10.4k
    Možda stvarno trebamo tresnuti u dno da bi jednog dana došli do zraka.
    Mislio sam da je to protiv Šerifa, ali izgleda da još tonemo. S utegom oko vrata.
    Možda kad se sve razjebe neki ljudi se maknu od Dinama.
    Možda ga onda više neće silovati za svoje interese.
    Možda tek onda dolazi vrijeme onih kojima je Dinamo svetinja, ideja, a ne bankomat.
  • Majki2111
    2.6k
    Promjena sustava u poluvremenu!!
  • og1986
    2.9k
    Vidim da kod ulaska Majera je krznar imao neke papire, valjda plan igre.

    Iznenadio sam se da je ova utakmica čak isplanirana.
  • Majki2111
    2.6k
    3-4-2-1 u nastavku. Bolje se igra
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.