• superhik
    10.2k
    Već dugo tražim neku kibic obleku, ali pošto nisam našao nešto zanimljivo odlučio sam upotrijebiti svoje jako skromne dizajnerske mogućnosti i napraviti je sam.

    Sjetio sam se da Printee shop ima mogućnost izrade custom majica i da su im i majice i print jako dobre kvalitete (rade merch za GitakTV)

    Uglavnom, za sad sam napravio dva dizajna koja ću poslati ovdje u PNG, Print i vektorima pa ako znate nekog ili znate sami raditi možete ga prilagođavati sebi.

    Kod Printee majica s tiskom je 99kn i dostava je 28 kn.

    Možete ovaj dizajn kojeg šaljem ubaciti u njihov dizajner na https://printee.shop ili im ga slati na ili pa ako treba prilagode dizajn prema veličini majice ako treba nešto mijenjati.


    DINAMO 1967

    mockup-dinamo-67.png

    Dinamo-67.png
    Attachments
    Dinamo 67 (1M)
    Dinamo 67 (4M)
    Dinamo 67.svg (5M)
  • ZGV
    3.1k
    Molim vas nemojte raditi majice na svoju ruku, imate shop u Ilici za takve stvari.
  • superhik
    10.2k
    DINAMO ZASTAVA '80

    mockup-dinamo-82.png
    (grb izgleda malo spljošteno zbog valovitosti na dizajnu majice, ali nije takav na printu)

    dinamo-82.png
    Attachments
    dinamo 82 (655K)
    dinamo 82 (289K)
    dinamo 82.svg (2M)
  • Mališan
    1.7k
    Svaka čast, odlična je majica. :clap:
  • superhik
    10.2k
    Uzimao sam naravno i u Ilici, zadnje kad sam išao tražiti nažalost nije bilo veličina za majice koje sam htio
  • NORTE
    8.9k
    Molim vas nemojte raditi majice na svoju ruku, imate shop u Ilici za takve stvari.ZGV
    Nije da sam protiv ovoga što si napisao, ali ako nismo zadovoljni ponudom u shopovima kluba i grupe zašto ne bi netko sam sebi napravio majicu kakvu želi nositi?
  • Bosna86
    11.5k
    Nije da sam protiv ovoga što si napisao, ali ako nismo zadovoljni ponudom u shopovima kluba i grupe zašto ne bi netko sam sebi napravio majicu kakvu želi nositi?NORTE

    Zato sto možeš uzeti tu skicu i odnijeti je u shop i pokazati im… Ili možeš poslati poruku ovdje na pm momku koji piše pod nadimkom Supersantos i on će ti reci mišljenje ili te povezati s nekim
  • Papastrumf
    9.3k
    Dobro, decko si je napravio majicu. Ne prodaje ih dalje ili sto vec pa da je to nekakav problem.
    Mislim da smo dosli davno do te razine da navijaci znaju sto treba, a sto ne treba kupovati vezano za klub i grupu.
  • masacusec
    3k
    Ukoliko ima veze s Dinamom i BBB-ima, reproducirajte svoje ideje Ilici i/ili već spomenutim članovima BBB-a koji su iskustveni po tom pitanju. Možda se i vaše ideje prenesu na platno (čitaj: majicu). Jer, samoinicijativa donosi bespotrebnu heterogenizaciju...
  • ZGV
    3.1k
    Točno tako
  • Cosey
    429
    Odlične su mi ove majice. Trebalo bi isfuravati takve ideje.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.