• SAS1987
    13.3k
    Ozljeda Bartosza Kapustke strašan je udarac za momčad.superhik
    Prema TM je 6. najvrijedniji igrač Legije koji je za klub odigrao 36 utakmice. Nemam pojma koliko im je važan ali poslednjih cca 10 utakmica prije ozlijede (ova i prošla sezona) nije odigrao 90 minuta tako da nisam baš siguran da im je stvarno tako "strašan udarac". Izgleda da imaju četiri ozbiljne centralne vezne (Bartosz Slisz, André Martins, Luquinhas i Josué) tako da se nadam da će naši biti jako agresivni i da ćemo ih sto brže umoriti.

    Johansson je bolestansuperhik
    Prema TM Johanssen nije centralan vezni nego desni bek.
  • marcio amoroso
    32k
    Bartosz SliszSAS1987

    Baš dobar igrač. Ima super zanimljiva rješenja prema naprijed, a prema natrag je jako odgovoran.
    Osim toga trči kao navijen. Definitivno ću pratiti njegov razvoj.
  • blue heart 72
    1.3k
    Samo se nadam, da Krki neće nepotrebno ulaziti u rizik sa kapetanom
  • Neki tip
    19.1k
    Ako šerifska zvijezda izbaci crvenu, siguran sam milijun posto da će Dinamo riješit Legiju.

    Zapravo mi je žao što se ta tekma igra ranije, premda ću je na ovaj način moći pogledati, jer mislim da našima ipak može biti malo opterećenje ako znaju da ih čeka Zvezda.

    Znam da su profići i vjerujem da sad misle samo na Legiju, ali ako 10 min prije svoje tekme saznaš da u slučaju prolaska igraš jednu od najvećih (ako ne najveću) klupskih utakmica u zadnjih 30 godina, nemreš biti imun na to..

    Palo mi je to na pamet upravo zbog spomenutog kapetana gore. Ademi je savršen igrač za takve situacije i znao bi usmjeravati i fokusirati ekipu na terenu.

    Falit će definitivno, možda i više psihološki nego igrački.

    Ali da, mislim da prolazimo kako god bilo.
  • KlasicZg
    515
    Mozda nije za ovu temu, al ce bit najposjecenija... Jel se moze kupit karta za iducu tekmu preko druge osobe? Kakva je procedura? Pošto jos traje GO a vracam se par dana prije iduce tekme doma
  • marcio amoroso
    32k

    O ovom sam i ja razmišljao i mislim da si sto posto u pravu za cigane.
    Za naš prolazak se također slažemo. Dinamo sutra prolazi, ne brinem se ni ja.
  • rupke
    51

    moze uz potvrdu i osobnu iskaznicu osoba za koju se kupuje. 4 ili 5 ulaznica po osobi
  • Keyser Soze
    8.1k
    Dosta o ciganima, sutra igramo s Legijom i nitko nam ne garantira prolaz... Sere mi se više od teme zvezdice dok još ni mi ni oni nismo prošli, ako dođe do te tekme onda ćemo čitati sva medijska napumpavanja i brinut se ko će i kako će... Do tad fokus na Poljacima.
  • Neki tip
    19.1k
    pa tekmu s Legijom i komentiramo.

    Psihološka priprema i reakcija igrača je jedan od elemenata na koje se treba paziti i to je ono što komentiramo. Čitaj s razumijevanjem, a ne skakanje na prvu samo zato kaj se spomenula riječ na Z. :)
  • immerwieder
    1.2k
    prodano navodno, 27000 karata, očekuje se voll,

    sve uprave svijeta se trude da dovedu navijače na stadion, osim jedne, ali niti nemamo stadion
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ma i mediji i navijači već tjedan dana potenciraju na tu tekmu kao da ova ne postoji, ne volim takav mentalitet, a kaj se psihološke pripreme tiče sigurno da nije ista kao i za druge tekme zbog svih okolnosti.
  • Eduardo
    17.3k
    Miran sam k'o bubica. Laganih 3:0 za nas - Oršić, Majer, Mišić. Ovi će izgoriti na terenu, a i na tribinama. Sve me asocira na Ferencváros.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Ako zanima nekog slučajno, prijenos će biti na HNTV
  • Mališan
    1.7k
    znas mozda oce bit i na yt hntv-a ili dinamovom fejsu?
  • KlasicZg
    515
    Pise samo na hntv za sad
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.