• Sajla
    5.1k
    Klinac se navodno zaletio u banderu dok je lovio Salaha za fotku. Ali ga je ulovio!

    ywa9ij95wvf31.jpg?attachment_cache_bust=4729979&quality=85&strip=info&w=400
  • Majki2111
    3.1k




    Imam malo slobodnog vremena pa sam gledo ovaj sadržaj. Meni opuštajuće.
  • Majki2111
    3.1k


    Znači mali je sretnikkk
  • jedan u nizu
    8.2k


    'giving my son a facial' ne zvuci bas obecavajuce u naslovu videa
  • Twisted1
    537
    Bok svima,

    Primijetio sam da neki članovi i dalje imaju problema s objavljivanjem fotografija na forum. S obzirom na navedeno odlučio sam napraviti kratak "korak po korak" tutorial kako objaviti fotografiju ili snimku zaslona na zonadinamo forum.

    Nadam se da je ova tema za to uredu, a ukoliko nije, lijepo bih zamolio moderatore da ovaj post prebace tamo gdje mu je i mjesto. Unaprijed se zahvaljujem.

    Kratak postupak kako objaviti fotografiju ili snimku zaslona na forum:

    Korak 1.
    Učitajte fotografiju/snimku zaslona na neku od web stranica koja hosta fotografije kao sto je u ovom slučaju postimages
    Slika 1.
    Korak-1.png

    Znači otvorite Post images i kliknete na "Odaberite slike/Choose image" (Označeno na slici broj 1 crvenom bojom)

    Korak 2.
    Sada će vam se otvoriti prozorčić sa fotografijama na vašem računalu. Nakon što odaberete fotografiju koju želite učitati kliknite "Open/Otvori". (Označeno na slici broj 2)
    Slika 2.
    Snimka-zaslona-413.png

    Korak 3.
    Fotografija je uspješno "učitana", te je sljedeći korak kopiranje poveznice. Poveznicu koju trebate kopirati je označena crvenom bojom pod "Direct link" (Slika broj 3)

    Slika 3.
    Korak-2.png

    Poveznica je uspješno kopirana. Zatim idete na zonadinamo forum, odnosno pod temu gdje pišete, želite objaviti post/fotografiju/snimku zaslona.

    Korak 4.
    Otvorite prozorčić (Slika broj 4)

    Slika 4.
    Korak-3.png

    Prozorčić je uspješno otvoren. U navedeni prozorčić zalijepite poveznicu ("direct link") vaše fotografije koju ste u koraku 3 kopirali. (Označeno na slici 5 crvenom bojom)

    Slika 5.
    Korak-4.png

    Nakon što ste zalijepili poveznicu vaše fotografije, klikom na tipku "GO" vaša fotografija će biti vidljiva u postu.

    Nadam se da će ovaj postupak biti od pomoći.
  • Efes Pilsen
    8.3k
    Ako kopiras direktan link za forume onda samo pejstas u comment.
  • Facke
    3.6k

    Kakva budala
  • Mrvica
    3.9k
    :lol:

    FB-IMG-1722701735057.jpg
  • Sajla
    5.1k
    z-D8-MLbg-QQDGq-GHNGw-CZPSA.png

    i Mataković se ruga - vidi ime konobe :D
  • Droljo
    8k
    Neće dubravko na more tako skoro :lol:
  • Sajla
    5.1k
    Karađorđeva pašticada na jelovniku je baš gadno podjebavanje
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.