• og1986
    2.9k
    Znači i odlaskom Gvardiola i još možda nekog trebala bi vrijednost biti 100 milijuna.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Da, još nekim ide vrijednost gore. Lauritsen, Jakić, Franjić itd. Bit će i odlaskom Gvardiola minimalno 115-125
  • Eduardo
    17.2k
    Tko stigne nek pogleda :smile:

  • marcio amoroso
    31.9k
    Aki Bože :strong:
  • Krizy
    35.1k
    Majstorski golovi i majstorski napravljen video :100: :clap:
  • Eduardo
    17.2k
    Baš sam dečkima u grupi pisao da ne znam zašto to klub ne radi. Imaš ovakvu sezonu, ovakve golove... čudo. Počeli su nešto raditi na tom YT kanalu i stali. Drago mi je da vam se sviđa :up: pitanje je koliko će izdržati gore prije nego ga maknu.
  • Krizy
    35.1k

    Da samo pogledaju Ajaxov YouTube kanal i rade slično, to bi bilo to - nema dalje. Ajax to radi odlično, evo npr.:

    Svi golovi i asistencije određenog igrača:


    Utakmice iz povijesti:


    Golovi mjeseca:


    Najbolji golovi sezone:


    Svi golovi u sezoni:
  • Eduardo
    17.2k
    Odlično - baš odlično :up:

    Ako trebaju nekog za to nek se jave u inbox. Dat ću si truda i obećavam da neću fušarit. Radno mjesto imam, software imam tako da nema brige. Prihvaćam simboličnu naknadu za rad i ništa više :yum: :yum:
  • Mali dioničar
    14k
    Tko stigne nek pogleda :smile:Eduardo

    Ajmo kao Zona napraviti Trofej Cico koji dodjeljujemo na godišnjoj razini za najspektakularnijeg strijelca sezone.

    Ove sezone nema dileme oko dobitnika.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ajmo kao Zona napraviti Trofej CicoMali dioničar

    Ajmo
  • Mali dioničar
    14k
    Eto. Radimo vizual i pokal.

    Kad smo odabrali Oršića za igrača sezone, htio sam mu u ime Zone pokloniti sliku, ali se poklopilo sa predajom novinara pa su rekli da nema mjesta za nas.

    Ovo možemo i sami organizirati nevezno jel utakmica ili ne.
  • Eduardo
    17.2k
    za najbolji gol ili baš ukupno gledano tko je dao najviše spektakularnih golova? Mislim da ove sezone u Europi nema toga koji može s Oršom u isti koš, bez pretjerivanja.

    Meni se sviđa ideja, a ime još više :up: :up:
  • Mali dioničar
    14k


    Pa prvo mi je Trofej Cico pao na pamet zbog onog gola Zvezdi glavom, a onda sam se sjetio i gola u finalu kupa Sarajevu i hrpu drugih. Ne znam, možda da ipak bude najbolji gol po glasovima.

    Jer Cerin je ipak bio najbolji strijelac generacije, Cico je bio najatraktivniji.
  • Eduardo
    17.2k
    Jer Cerin je ipak bio najbolji strijelac generacije, Cico je bio najatraktivniji.Mali dioničar

    Orša je i jedno i drugo. :grin:

    Ali, ideja ti je top :up: :clap:
  • Keyser Soze
    8k
    Odličan video, Orša španer 6 od 10 najljepših golova :cool:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.