• NORTE
    9.9k
    Volimo se rugat rivalima kad izgube. Ova sezona definitivno može dobiti novog prvaka, dinamo je rivalima otvorio put.
  • vjeko1701
    6.2k
    Prvo je kolo.
  • IstokKa96
    611
    Dodijelit odmah trofeje i pratit docek na rivi
  • Nolifer
    7.1k
    Ma euforija sve do Velike Gospe i onda sve po starom :lol:
  • NORTE
    9.9k
    Tako je i Bjelica dao priliku zamjenama na početku prvenstva protiv Rudeša pa su osvojili samo bod i onda im je zatvorio vrata prvih 11. Uslijedile su pobjede s prvom ekipom. Krznar uči na svojim pogreškama. Sada je Bjelica trener nabrijanog Osijeka koji ima samo jedan cilj. Ima 3 boda više od dinama nakon prvog kola, "prvenstvo se gubi na malim tekmama". Naravno da ništa nije gotovo, ali je velika stvar za Osijek.
  • Eduardo
    18.1k
    Tako je i Bjelica dao priliku zamjenama na početku prvenstva protiv Rudeša pa su osvojili samo bod i onda im je zatvorio vrata prvih 11.NORTE

    Debelo si promašio, cijelu jednu sezonu. Tu sezonu su izuzev derbi utakmica iznijele zamjene. Ovo o čemu pričaš dogodilo se sezonu kasnije kad smo igrali LP. Točno se sjećam zbog izjave Bjelice nakon utakmice. Dobili smo Atalantu u Ligi prvaka, a odmah nakon toga smo gostovali kod posljednjeg Varaždina koji nije imao nijednu pobjedu do tad i onda nas dobije 1:0.

    6:14
  • Eduardo
    18.1k
    OK - sve ovo se dogodilo u uvodne tri utakmice. Primili smo tri baksuzna gola i krenuli s ponašanjem koje ne mogu smisliti. Ako nešto mrzim u nogometu to je simuliranje i to mi se baš gadi. Netko s nekim treba obaviti ozbiljan razgovor.

    giphy.gif

    giphy.gif

    giphy.gif

    giphy.gif

    giphy.gif
  • serbus
    3.8k
    Ali ovaj teleći pogled Petkovića kad je skužio da se bezveze bacio da nema penala, komedija.
  • Neki tip
    19.6k
    Ako nešto mrzim u nogometu to je simuliranje i to mi se baš gadi.Eduardo

    :clap:

    Kompetitivan sam tip i volim pobjede, osobne i onih za koje navijam, uživao bih da Dinamo prvenstvo osvoji s 36 pobjeda po 1-0 i da u svakoj preore teren. I nimalo me ne bi patila "loša igra i 36 pobjeda na guzove".

    Ali.. prezirem ono što nije sport. Što nije natjecanje. Padavičarstvo i prljavština treba nemoćnima, nesposobnima, a Dinamo i Dinamovi igrači moraju biti bolji od toga.
  • znajdatevolimja
    155


    Mislim da već dugo vremena nije niti potrebna rasprava kako Dinamo mora biti bolji od ovoga što je jer nekad davno kad bi netko spomenuo taj klub, čovjek koji navija za njega bi ponosno i uzdignute glave bez trunčice srama mogao reći kako navija za njega - za ponos Hrvatske. Dok se recimo danas, zbog ovakvih stvari kao što je ovo simuliranje i nadanje da je tatica iz Međugorja poduzeo neki kurac uz blagi teleći pogled prema sucu i kad se pribroji sve ostalo što se tiče tih šugavaca iz kluba, možeš samo početi crveniti kad netko spomene Dinamo, nekadašnji ponos ove zemlje. Sve ostalo je mazanje očiju. Bit ćeš opet Dinamo!
  • xavier
    11.4k
    Ja tu ne radim nikakvu razliku. Stvarno mrzim simuliranje i jednako me ljute naši i protivnički igrači koji simuliraju. Kažnjavao bih takve stvari retroaktivno na osnovu snimke.
  • marcio amoroso
    34k
    Tu ja vidim jedinu očitu grešku kod VAR-a. Jednostavno su trebali uvesti da se za simuliranje može upotrijebiti var i da se može dodijeliti žuti karton.
    Zbog samog fair playa bi to bilo dobro.
  • superhik
    10.6k
    Ma za očito simuliranje kod pokušaja iznuđivanja jedanaesterca ja bi uveo direktan crveni.
    To mi je u rangu namjernog izbijanja rukom lopte koja ide u gol.
  • xavier
    11.4k
    Meni jedino nije jasno zašto je to trajalo 5 minuta kad je na prvi pogled očito da nema govora o penalu.
  • Neki tip
    19.6k
    navodno pukao signal.. da se nisu čuli dobro i da su na kraju mobitelom razgovarali :yikes:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.