• superhik
    10.3k
    Igrači kojima je pala vrijednost

    din-1.png
    din-2.png
  • NORTE
    9.3k
    dinamu se više ne smije ponoviti Krznar!
    S takvima se ruši vrijednost igrača i europski koeficijent kluba.

    Nakon aktualnog člana NH-a(?) mora doći kvalitetan dokazani trener i nikad više dinamo ne smije srozavati ugled lošim izborom trenera.
    Nama je Krznarov pomoćni trener ostao i sad je pomoćnik Kopiću. "Vojnici kluba"? Nije problem, ali gdje je tu ozbiljnost, profesionalnost? Nema je, zato Krznari i Kopići dobe priliku voditi nuklearnu raketu.

    Također, dinamo ne smije dopuštati ni slabljenje momčadi (Jakić i sl.), kao što se nije oslabljivala momčad za Bjelice.
    Izuzev Olma koji je poseban slučaj s istekom ugovora. Mogu shvatiti da netko već želi i otići, ali tek kad imamo ili dovedemo dostojnu zamjenu.
  • Infinity
    15.2k
    Jakic je otisao na isti nacin kao i Sunjic u vrijeme Bjelice. Takve ne mozes zadrzati, a i bolje ih se rijesiti na vrijeme. Odlazak igraca koji zele otici pod svaku cijenu pozdravljam i njihov povratak bas i ne prizeljkujem.

    Ja bi dao primjer Kovacica. Jeste bilo davno, al on nije trazio transfer, bio je iznenadjen sto ga je Dinamo prodao. Zelim da izbjegnemo takve transfere, a ovi sto siluju odlazak, za takvima necu zaliti i da iz lige ispadamo, pogotovo kad su to igraci koji su imali jednu dobru sezonu i odmah su veci od Dinama.
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Kaj nije bila nekakva scena pa se na kraju zakljucilo da Jakic nije forsirao transfer?
  • BigZ
    393
    Inflacija raste, cijena dinamovaca pada... grdo
  • Majki2111
    2.6k
    Jel imamo koju pjesmu na tribini koja je onako melodična i više za pjevat na tribini nego istaknuti decibele; tipa više onako talijanski stil? Osim možda Dinamo alkohol i žene ne pada mi napamet. Dobra je i ona ajmo purgeri dići ruke i pjevati. Neki put kad sam na Sjeveru bih htio zapjevati koji put, a ne se derati samo hehe.. :razz:
  • Fićo1986
    973
    Nez zakaj se stala pjevat ona stojim uz tebe i kada ti nejde i kada je teško s tobom sam ja,okreni se samo i poslušaj kako sjeverna strana ti pjeva u glas
  • flexXy
    1.9k

    Meni je isto zao, na stadionu bas dobro zvuci. Jos je od Doorsa pjesma tak da nikak nemre bit losa.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jesu naši "Makedonci" slobodni ako danas izgube ili imaju još kakvu prijateljsku sljedeći tjedan? Zna li se kaj?
  • Fićo1986
    973
    Super trooper u našoj izvedbi znaj da nema predaje meni top...i dobra dinamo zagreb pobjedi ti za nas,pogotovo sada u koprivi...
  • Mali Zeus
    9.7k
    Super trooper u našoj izvedbi znaj da nema predaje meni top.Fićo1986

    Kakav super trooper, to je thompson. :grin:
  • Mali Zeus
    9.7k
    Meni je isto zao, na stadionu bas dobro zvuci. Jos je od Doorsa pjesma tak da nikak nemre bit losa.flexXy

    Koja je melodija, nemrem se sjetit?
  • superhik
    10.3k
    Mislim da je ovo više za topic o navijačkoj temi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.