• Jaro
    6k
    pa isti tekst gdje pise za Butinu...
  • jp23
    2.3k
    Izmjenili su tekst vijesti. Prije je pisalo samo ovo za Butinu i nakon članka je bio kraj vijesti. Sad su dodali i dio za Krznara....
  • Nino Bule
    12k
    Sjecam se davno da sam gledo ovog tipa sta posjecuje klubove i gleda kako rade s mlađim kategorijama, jako brzo je primjetio da se u dinamu radi puno na individualnoj vjestini, vjezbe 1na1, itd. Meni jako drago da se ne opterecuju rezultatima i da se radi na proizvodnji igraca za seniorski nogomet i mi smo u tome realno daleko najbolji u ovom djelu europe. Reko bi da se i kroz ovaj kratak video vidi da je omladinska postavljena jako dobro, sjecam se da je i jozak kod ivkovica govorio da "nomenklatura" kluba ne mjesa uopce u rad akademije, naravno ne znam koliko mu je za vjerovat ali ocito se nesto dobro radilo zato me i cudi da nisu vise napravili na pronalasku rjesenja za sefa skole.



    Inace i podcast je isti frajer odradio sa u9 trenerom dinama, a kasnije i sa jozakom, nisam slusao pa ne znam kakav je ali evo linkovi ako neko ima zelju slusat.

    https://www.youtube.com/watch?v=-oc_fcZEjik

    https://www.youtube.com/watch?v=WAAX82ff3eY
  • marcio amoroso
    33.8k
    Ažurirane su vrijednosti na Transfermarktu.
    Dinamo je sa 108 pao na 98 milijuna. Lošije igre u HNL-u i katastrofalni nastupi u gostima protiv Sheriffa ili Rapida dolaze na naplatu.

    Još jedan od brojnih dokaza zašto je trener jedna od, ako ne i najbitnija pozicija u klubu. Umjesto da nam ovo sa Krznarom bude škola, mi postavimo još goreg za trenera.
  • og1986
    2.9k
    Majko mila, baš potonuli. Svima u ligi povećana vrijednost osim nama i Belupu
  • Mali Zeus
    10.5k
    Još mi neki dan dođe notifikacija da se Butina pridružio Telegramu i Viberu. HahahaPop corn

    Joj tak i meni, još ja šaljem Tomi poruku otkud ti na Viberu hahaha.
  • Fanboy
    2.3k
    Taj transfermarkt je totalna glupost, znam da je ljudima drago kada mogli malo šaltati i gledati cijene igrača, no one nemaju veze sa kvalitetom i izvedbom momčadi. Menadžerski portal za pumpanje cijena određenim ligama i nacijama.
    Modrić nikad nije išao iznad 50 mil eura, Kova sad u najboljim godinama kao najbolji veznjak najboljeg kluba u Europi je na 45 mil eura. Da je Englez vrijedio bi 100 mil sigurno...
    Majer je eto nakon par puta što je završio u momčadi kola francuske lige i dalje na 13 mil eura, opet da je igrač od nekih jačih zemalja, ili možda Brazilac te Argentinac vrijedio bi barem 50 mil eura već sada.
    Važno je kako izgledamo na terenu....
  • Jaro
    6k
    pa za kolko je Kovacic transferiran? 10% gore/dolje u odnosu na TM cijenu. To da je Englez stoji, al kako na TMu tako i u stvarnosti - eno 100 milja za Graelisha to dokazuje... Modric je igracki vrhunac dosegao u godinama kada cijena pada, a marketinski nikad nije bio globalno atraktivan - to takodjer utjece na cijenu - na TM i realno...
    Pad vrijednosti Dinama na TMu smo svi ocekivali nakon ove polusezone. Jos jedan pokazatelj kako je odabran uzasan trener koji se za ucinjenu stetu (rezultatsku, materijalnu i evo potencijalnu u smialu vrijednosti momcadi) nagradjuje nazivom "vojnik kluba" i uhljebnickim radnim mjestom.
    Nije on jedini krivac, ali jedan od glavnih za - neulazak u LP i gubitak na koeficijentu i imidzu kluba, gubitak nagradnog fonda LP i pad vrijednosti momcadi od 10 milja eura - dakle ukupno steta od 20M eura samo financijski u samo pola sezone...
    Isplati li se dati milju-dvije-tri-cetiri godisnje vrhunskom treneru?
  • Fanboy
    2.3k
    Ja se slažem sa svime što si napisao, samo kažem da transfermarkt nije realan u vidu postavljanja uopće cijena...To što se onda tržište realizira po njemu, opet radi marketinga i igri menadžera to je druga stvar. Zato imamo flopove od rekordnih transfera...
    Sve ostalo podržavam, Krznara sam kritizirao od Villareala jer smo igrali kukavički i da igra je taman došla nakon reprezentativne stanke kada je Krznar povukao prve poteze. I dan danas mislim da bi prošli žutu podmornicu da nismo igrali taj njegov stil nogometa, sve ostalo je bila progresija.
    Ušlo se u jednu krizu upravljanja, a to vodi onda lošim odabirima trenera, SD-a, vođenju akademije, B momčadi, dovođenja i prodaje igrača.
    Trenutno se ne zna tko odlučuje, no ovo je meni na jednoj manje od amaterskoj razini. Ostanak Kopića je sramotan jer do kraja nije ni imao pravog protivnika, a WH ne računam jer su osigurali prvo mjesto i nisu imali imperativa.
    Čak nebi rekao da Dinamo treba stručnjaka od 3 do 4 mil eura, već tražiti perspektivnog trenera u vidu kakvog smo naši u Bjelici. Onog za kojeg vidiš da ima soli u glavi, da mu igra ima glavu i rep, da je gladan pobjeda i da ga momčad sluša. Kopić pada na zadnjem debelo, ziheraš je i kukavica...
  • Olmic
    3k
    Ako uključimo Mubu, Leovca i Ojedu imamo 31 igrača.. Puno puno previše

    Ako su otpisani leo i Muba i jedan vratar od njih 4,dolazimo na brojku 28 što je opet previše.

    Po meni prvi za priželjkivani odlazak su: Dilaver, Čop, Andrić, Gojak transfer, Baturina posudba..

    Mislim da nažalost odlazi Tolić, a vjerojatno Ivanušec i/ili Šutalo, znam da oboje imaju ponude..

    Treba dobro izbalansirat ekipu jer nas čekaju odmah uzbuđenja krajem prvog, a drugi mjesec je ubitačan
  • deda
    29.4k
    Tomo Butina definitivno postao šef omladinske škole
  • Olmic
    3k
    Također i dario bašić
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.