• Mali dioničar
    14.1k
    Koji bi bio smisao da danas pokažu sponzora na starom dresu i onda predstave novi za dva dana? Logika kaže da danas ide i novi dres, ali logika im često nije jača strana.xavier

    A da.
  • Mali dioničar
    14.1k
    Leo Messić?bbbjura

    Leo Mesarić u stručni stožer.

    A i veći je šušur, danas sponzor, sutra ulaznice, ponedjeljak dresovi, utorak predstavljanje Messijadeda

    Srijeda Kačavenda.
  • xavier
    11.1k
    Srijeda Kačavenda.Mali dioničar

    Sad kad je zablistao ne možemo ga više platiti :cool:
  • deda
    27.7k
    Srijeda je za tekmu. Kačavenda u četvrtak, petak prodaja Livakovića.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Šta kaže ta sofa? Kakav je Livi bio na Euru? Jedan od boljih? Jedan od lošijih? Ja mislim da je bio neka sredina.
  • Eduardo
    17.4k
    Ja mislim da je bio neka sredina.marcio amoroso

    Ja isto. Obrane kao obrane njemu nisu problem, tu je top. Ali, ta istrčavanja, praćenje igre, izlasci na ubačaje... e tu imamo problem. Zbog toga neka zlatna sredina.
  • Nolifer
    6.6k
    A mogli su i Milu našu angažirat za predstavljanje novog dresa po ovim vrućinama, svima bi sigurno zapeo za oko dres... :smile:
  • Markelo
    2.5k
    Livi je dosta popravio igru nogom. Jedno vrijeme mu je svako drugo ispucavanje bilo ćosavo. Na euru je djelovao puno sigurnije u igri nogom, nije bezveze ispucavao loptu nego je gledao da proigra suigrače i dobro je to radio
  • Cosey
    434
    Za ove tekme u Mađarskoj (gdje je bio pun kapacitet) koji su bili kriteriji za karte? Znam jedino da su u puno većem postotku cijepljeni nego mi.

    Mi normalno ne bumo na stadion još dugo. Jebale ih te covid putovnice da ih jebale.
  • gio
    107
    Mislim da si morao imat taj njihov COVID Protection Card (= dvaput cijepljen) da bi mogao ici na stadion.

    It was the first full-house international soccer event in Europe in more than a year — made possible largely by Hungary’s adoption of government-issued immunity cards.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    Za ove tekme u Mađarskoj (gdje je bio pun kapacitet) koji su bili kriteriji za karte? Znam jedino da su u puno većem postotku cijepljeni nego mi.Cosey

    Prije svega si morao prijavit za kartu, pa ako te izvuku, onda imaš pravo na kupnju.

    Uz kartu si morao predočit jednu od stavki: potvrda da si cijepljen/negativan test ne stariji od 48h/potvrdu da si prebolio koronu u unatrag 180 dana.

    Tako je UEFA na svojim stranicama napisala prije prvenstva.
  • Eduardo
    17.4k
    OnlyFans novi sponzor - članovi dobivaju godišnju pretplatu na profile Barišića, Amre i Vlatke.
  • Navijač Dinama
    7.3k
    AmreEduardo

    :heart:

    Jel postoji šansa da i članovi učestvuju u nekoj krešaniji dotične?
  • Eduardo
    17.4k
    Bio je @NORTE u pravu - PSK je taj famozni sponzor.
  • Pop corn
    5k
    Na ulazu u Copenhagenu svakom su gledali potvrde (covid putovnice, potvrda o tome da si imao ili negativni test), pa onda putovnice ili osobne i tek onda ulaznice. Sve teklo brzo i efikasno. Dakle, može se kad se hoće s dobrom organizacijom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.